Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BOLUSPOR ALTYAPISINDA DEVRİM

BOLUSPOR ALTYAPISINDA DEVRİM
Boluspor’da 15 Haziran’da yapılan olağan genel kurulun ardından başkanlık koltuğuna oturan Necip Çarıkcı ve ekibi köklü değişikliklere başladı. İlk olarak A takımda Giray Bulak ile anlaşan Çarıkcı ardından alt yapıda önemli bir karara imza attı. Kırmızı beyazlılar, Bolu’nun yetiştirdiği başarılı teknik adamlardan Yılmaz Özen’i Gençlik Geliştirme Merkezi Koordinatörü yaptı.

HABER: BURHAN YEŞİLTAŞ

Boluspor’un büyük paralar kazandığı Emre Kılınç, Umut Meraş gibi birçok oyuncunun yetişmesinde önemli rol oynayan Yılmaz Özen, kırmızı beyazlılarda hem Gençlik Geliştirme Merkezi Koordinatörü hem de U13 takımı teknik sorumlusu olarak görev alacak.

U15 TAKIMINI AVRUPA’YA GÖNDERDİ

Katıldığı turnuvalarda birçok kupa kaldıran ve U15 takımını Avrupa’ya gönderen genç teknik adam, kırmızı beyazlı alt yapıdan ekibiyle birlikte birçok genç oyuncuyu A takıma yetiştirmenin heyecanını yaşayacak.

BOLUSPOR’U CANLANDIRDI

Boluspor’da 2013–2014 futbol sezonunda ligin bitimine 6 maç kala alınan başarısız sonuçların ardından Engin Korukır’ın yerine göreve getirilen Yılmaz Özen, düştü gözüyle bakılan takımı ligde tutarak Boluspor taraftarının gönlünde taht kurmuştu. Özen, Boluspor ile çıktığı 6 maçta 12 puan toplayarak takımı ligde bırakmıştı.

FATİH TERİM’İ GERİ ÇEVİRDİ

Yılmaz Özen, 2013-2014 futbol sezonunun son çeyreğinde Milli Takımlar Koordinatörü Fatih Terim tarafından Hırvatistan’ın Zagreb şehrinde düzenlenen UEFA seminerine özel olarak davet edilmiş ancak Boluspor’daki görevini bırakamayacağını bu sebeple seminere gelemeyeceğini Terim’e iletmişti. Terim’de Özen’in bu davranışını olumlu karşılayıp, ‘Sen Boluspor başında maçlara çık, takımını ligde tut’ demişti. Özen’de 2013–2014 futbol sezonunda oyuncuların hırsı, azmi ve enerjisiyle takımı ligde tutmayı başarmıştı. Karanlık geçen sezonun ardından Boluspor taraftarına en büyük hediyeyi vermişti.

GÖREVLER BELLİ OLDU

Boluspor yönetim kurulu, Boluspor Gençlik Geliştirme Merkezi’nde görev yapacak antrenörleri de belirledi.

Boluspor resmi sitesinden Altyapı Sorumlusu Adil Semercioğlu imzasıyla yapılan açıklamada: “Elit A Ligi’nde mücadele edecek olan U19, Spor Toto Gelişim Ligleri’nde mücadele edecek olan U17, U16, U15, U14; Temel Gelişim Liglerinde mücadele edecek olan U13, U12, U11, U10 Takımları, Kaleci Departmanı ve Boluspor Futbolu Okulu’nda görev dağılımı şu şekilde oluştu:

Gençlik Geliştirme Merkezi Koordinatörü: Yılmaz ÖZEN

U19 Takımı Teknik Sorumlusu: Mehmet BAŞGUT

U19 Takımı Yardımcı Antrenörü: Bahadır KIYAK

U17 Takımı Teknik Sorumlusu: Fatih ATEŞ

U17 Takımı Yardımcı Antrenörü: Hasan TOSUN

U16 Takımı Teknik Sorumlusu: Serdar TÜRK

U15 Takımı Teknik Sorumlusu: İlker YILMAZ

U14 Takımı Teknik Sorumlusu: Bora ŞEKERCİ

U13 Takımı Teknik Sorumlusu: Yılmaz ÖZEN

U12 Takımı Teknik Sorumlusu: Bahadır KIYAK

U11 Takımı Teknik Sorumlusu: Fahrettin YERLİKAYA

U10 Takımı Teknik Sorumlusu: Aydın KARABACAKOĞLU

Futbol Okulu Teknik Sorumlusu: Fahrettin YERLİKAYA

Kaleci Departmanı Teknik Sorumlusu: Miraç PARLAK

Kaleci Departmanı Yardımcı Antrenörleri: Aydın KARABACAKOĞLU, Anıl TOPÇU