Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BOLUNUN SULTANLARI KUPA VOLEY’İ TAMAMLADI

BOLUNUN SULTANLARI KUPA VOLEY’İ TAMAMLADI
Bolu Belediyespor turnuvanın 3. Gününde oynadığı PTT maçıyla kupa voley’i tamamladı. Belediyespor, PTT ile oynadığı karşılaşmadan 3-0 mağlup ayrıldı.

Axa Sigorta Kupa Voley maçları tamamlandı. Üç gün süren maçlarda Bolu Belediyespor 1 galibiyet 2 mağlubiyet aldı. Kırmızı beyazlıların son gün oynadığı PTT maçından setlere göre önemli anlar ise şu şekilde yansıdı.

PTT sete daha iyi başlayan ekip olsa da Bolu Belediyespor oyunu dengeledi ve skoru 12’de eşitledi. Setin kalanında skor bir çok kez eşitlense de son bölümü iyi oynayan PTT ekibi setten 25-23 üstün ayrılarak maçta 1-0 öne geçti

Bolu Belediyesi ikinci sete daha iyi başlasa da basit hatalarla 14-11 geri düştü ve antrenör Salih Yergin ilk molasını kullandı. Mola sonrasında basit hatalarla skor yükseldi ve seti PTT 25-16 kazanarak maçta 2-0 öne geçti.

İyi başladığı sette arka arkaya hatalar yapan Bolu Belediyesi 11-7 geri düştü ve molasını kullandı. Setin kalanında istediği oyunu sahaya yansıtamayan Belediyespor setten 25-16 maçtan ise 3-0 mağlup ayrıldı.

Bolu Belediyespor sultanlar ligi ilk maçını 8 Ekim Cuma günü Fenerbahçe Opet ile oynayacak. 16:00 da başlayacak karşılaşma Karaçayır spor salonunda oynanacak.

Etiketler: bolu haberler