Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BOLU’DA POLİSLER ÖNCE ORUÇLARINI AÇTI, SONRA KAN BAĞIŞLADI

BOLU’DA POLİSLER ÖNCE ORUÇLARINI AÇTI, SONRA KAN BAĞIŞLADI
Bolu Emniyet Müdürlüğü personeli, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 177’nci yıl dönümü nedeniyle Türk Kızılay’ın başlattığı kan bağışı ve kök hücre kampanyasına destek verdi. Kampanya kapsamında Bolu İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy’da kan bağışladı.

Haber: Aslı Akış

Emniyet Müdürlüğü, Türk Polis Teşkilatı’nın 177’nci kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası kapsamında bir dizi etkinlik düzenliyor.

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü hem polis haftası hem de Ramazan ayı olması sebebi ile örnek bir davranışa imza attı.

Mesai saatlerini bitirip evlerine gidip iftarlarını yaparak Bolu Emniyet Müdürlüğü hizmet binasında kurulan Kızılay Kan Merkezine gelen Bolu İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, şube müdürleri, amirler ile çok sayıda polis, pandemi döneminde kan bağışlarının azalması sebebini de göz önünde alarak kan kök hücre bağışında bulundu.

“AMACIMIZ FARKINDALIK YARATMAK”

Bolu İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, farkındalık yaratmak ve Türk Kızılay’ına destek olmak amacıyla kan bağışında bulunduklarını kaydetti. Kampanyada destek olan İl Emniyet Müdürlüğü personeline teşekkür etti.

Türk Kızılay’ı bağış sonrası Emniyet Müdürlüğü personeline ikramlarda bulundu.

ÖRNEK DAVRANIŞ SERGİLEDİLER

Bolu İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy ve Bolu İl Emniyet Müdürlüğü personeli,  kan bağışında bulunarak Kızılay’ın kan stoklarına destek vermenin yanı sıra, tam bir toplumsal dayanışma örneği sergilediler.

Etiketler: bolu haberler