Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Bolu TSO indirim protokollerine devam ediyor

Bolu TSO indirim protokollerine devam ediyor

(HABER MERKEZİ)-Bolu TSO ile “eğitimAL Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri” Arasında Oda üyelerine yönelik indirim protokolü imzalandı.

Gerçekleştirilen imza törenine Oda Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar, eğitimAL Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri firma yetkisi Ayşe Nuray Namdar katıldı.

İmzalanan indirim protokolü ile ilgili açıklamalarda bulunan Oda Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar, “Odamız üyeleri ve çocuklarına eğitimAL Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri ile yapmış olduğumuz indirim protokolü çerçevesinde firmanın anlaşmalı olduğu Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, Avustralya, İspanya, İtalya, Hollanda, Fransa, Polonya, Malta, Almanya ve Dubai ülkelerindeki dil okullarında Eğitim Ücreti üzerinden alınacak olan hak edişten % 15’lik pay indirimi, Sertifika ve Diploma Programlarında her ülkenin para birimine göre net 300 (CAD, USD, GBP, EURO, AUD) ve Üniversite ile Kolej eğitimlerinde ise yine ülkenin para birimine göre 350 (CAD, USD, GBP, EURO, AUD) indirim uygulanacaktır. İndirim anlaşmasının üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Etiketler: bolu haberler