Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BOLU TOKİ'NİN KURA ÇEKİM TARİHİ BELLİ OLDU!

BOLU TOKİ'NİN KURA ÇEKİM TARİHİ BELLİ OLDU!
Bolu’ya yapılması planlanan 396 konutun kura çekimlerinin tarihleri belli oldu. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre Bolu için gerçekleştirilecek olan kura çekimi ilk olarak 7 Mayıs’ta Mudurnu’ya yapılacak 96 konut için gerçekleşecek.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yürütülen 100 bin sosyal konut projesinin kura çekimlerine Koronavirüs (KOVİD-19) tedbirleri kapsamında ara verilmişti. TOKİ Bolu Mudurnu konutları kura çekilişi 7 Mayıs Perşembe günü yapılacak. Kura sonuçları TOKİ web sitesinde yayınlanacak.

Bolu Merkez’e yapılacak 300 konutunun kura çekiminin 16 Temmuz 2020 Perşembe günü saat 10:00’da yapılacağı ve kura çekiminin internetten canlı yayınlanacağı belirtildi. Bolu Mudurnu Taşkesti’ye yapılacak 96 konutunun kura çekiminin ise 07 Mayıs 2020 Perşembe günü saat 12:00’de yapılacağı ve yine kura çekiminin internetten canlı yayınlanacağı belirtildi.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Bolu için gerçekleştirilecek olan kura çekimi ise ilk olarak 7 Mayıs’ta Mudurnu’ya yapılacak 96 konut için gerçekleşecek.