Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BOLU TARIMINDA DEĞERLENDİRME VE PLANLAMA TOPLANTISI YAPILDI

BOLU TARIMINDA DEĞERLENDİRME VE PLANLAMA TOPLANTISI YAPILDI
Bolu İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde 2022 yılını değerlendirme ve 2023’de yapılabilecekler hakkında toplantı yapıldı.

Haber: Servet Gökçek

Toplantı, İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün toplantı salonunda gerçekleşti. Toplantıya İl Tarım ve Orman Müdürü İzzet Murat, Müdür Yardımcılar, şube ve ilçe müdürleri katıldı.

Toplantıda şubelerin ve ilçelerin yaptıkları çalışmalar değerlendirilirken ihtiyaçlar ve yapılması planlanan projeler ele alındı.

“AYNI AZİM VE HIRSLA ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ”

İl Tarım ve Orman Müdürü İzzet Murat, 2023 yılında da çalışmalarına devam edeceklerini aktararak, "Bakanlığımızın taşradaki temsilcileri olarak görevimizi sürdürmekteyiz. Çalışmalarımız bu doğrultuda üretici odaklı olarak devam etmektedir. 500'ü aşkın iş kolu ile oldukça yoğun bir sahada yaptığımız çalışmalarda tarladan/ahırdan sofraya üretimden tüketime kadar uzanan koridorun her aşamasında yer alan bir kurumuz. Bunların yanında bakanlığımızın üretici odaklı çalışma prensibine paralel doğrultuda üreticimizin yanında yer alarak arzın devamlılığını sağlamaya gayret ediyoruz.

Tohum desteği, Kırsal Kalkınma destekleri, eğitim çalışmaları derken yoğun geçen 2022 itibari ile projelerimizi nihayete erdirmiş bulunmaktayız. 2023 yılında da üreten Bolu’muzun gıda arzının stratejik bir öneme haiz olduğu üretim aranasında daha güçlü bir yer edinmesi adına yeni projelerle Bolu'nun hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Bu bilinç ve özveri ile hareket eden siz değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederken aynı azim ve hırsla çalışmalarınıza devam edeceğinize inancım sonsuzdur" dedi.

Toplantı çekilen hatıra fotoğrafları ile son bulurken, işleyişte birlik ve beraberlik adına toplantıların devam etmesi kararlaştırıldı.

Etiketler: bolu haberler