Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BOLU ESNAF KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI AHMET YOLTAŞ’IN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ANMA GÜNLERİ İLE İLGİLİ MESAJI

BOLU ESNAF KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI AHMET YOLTAŞ’IN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ANMA GÜNLERİ İLE İLGİLİ MESAJI
Bolu Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Yoltaş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram’ını kutladı.

Kooperatif Başkanı Ahmet Yoltaş, 23 Nisan Anma Günleriyle dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, “TBMM’nin açılışının 101. yıl dönümünü ve sevgi dolu yürekleri, gülen yüzleriyle geleceğin Türkiye’sini emanet edeceğimiz tüm çocuklarımızın ve dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlarım” dedi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 23 Nisan 1920 günü açılması ile millet egemenliği resmen hayata geçirilmiş, bu önemli günü de Mustafa Kemal Atatürk, millet egemenliğini sonsuza kadar koruyacak olan çocuklara armağan etmiştir.

Bizler de geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın kalpleri vatan ve millet sevgisiyle dolu, görev ve sorumluluklarına yürekten bağlı, çağdaş düşünceli insanlar olarak yetişmesi için ve çocuklarımızın barış ve huzur içinde yaşayacağı bir ülke bırakmak için çalışmaktan bir an bile vazgeçmeyeceğiz.

Çocuklarımıza sahip çıkmak, geleceğimize sahip çıkmaktır. Yaptığımız ve yürüttüğümüz her çalışma ile geleceğimizin teminatı çocuklarımızın yarınlara umutla bakmalarını istiyoruz.

Bu düşüncelerle; TBMM’nin açılışının 101. yıl dönümünü ve sevgi dolu yürekleri, gülen yüzleriyle geleceğin  Türkiye’sini emanet edeceğimiz tüm çocuklarımızın ve dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlar, sevgi, barış ve huzur dolu bir dünyada hep birlikte yaşamayı temenni ederim.”

Etiketler: bolu haberler