Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BOLU BELEDİYESPOR AXA SİGORTA KUPA VOLEY’DE İLK GALİBİYETİNİ ALDI

BOLU BELEDİYESPOR AXA SİGORTA KUPA VOLEY’DE İLK GALİBİYETİNİ ALDI
Bolu Belediyespor Kupa Voley’de ilk galibiyetini aldı. Yeşilyurt takımını 3-0 geçen Bolunun Sultanları son maçını PTT ile oynayacak.

Bolu Belediyespor Kadın Voleybol takımı Axa Sigorta Kupa Voley maçlarında ilk galibiyetini aldı. İstanbul temsilcisi Yeşilyurt’la karşılaşan Bolunun Sultanları karşılaşmadan 3-0 galip ayrıldı. Karşılaşmanın setlere göre önemli anları ise şu şekilde yansıdı:

Sete iyi başlayan Belediyespor kısa sürede üstünlüğünü sağladı ve molaya 12-4 önde girdi. Yakaladığı farkı iyi değerlendiren Bolu Belediyespor, setten 25-16 galip ayrılarak maçta 1-0 öne geçti.

Karşılıklı sayılarla başlayan ikinci sette Belediyespor savunma hatalarını azaltınca Yeşilyurt molasına 16-13 önde geçti. Mola sonrasında sette daha baskın olan Belediyespor seti 25-15 kazanarak maçta 2-0 öne geçti.

Sete kötü başlayan Bolu Belediyespor 10-10 da beraberliği yakaladı ardından öne geçti. Setin kalanında skor birçok kez eşitlense de son bölümü iyi oynayan Bolu belediyesi setten 25-22 maçtan ise 3-0 galip ayrıldı.

Bolu Belediyespor Kupa Voley son maçını PTT ekibine karşı 30 Eylül Perşembe saat 12:00’da oynayacak.