Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BOLU BELEDİYESİ’NDEN YENİÇAĞA’YA DESTEK

BOLU BELEDİYESİ’NDEN YENİÇAĞA’YA DESTEK
Bolu Belediyesi ve Yeniçağa Belediyesi arasında yapılan protokol kapsamında Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Yeniçağa’da asfalt serimi yapıldı. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, çalışmaları yerinde inceledi.

Bolu Belediyesinin ilçelere desteği devam ediyor. Son 3 yılda Mudurnu, Dörtdivan, Mengen, Seben gibi birçok ilçeye önemli hizmetler ulaştıran Bolu Belediyesi, Yeniçağa ilçesine de yardım eli uzattı. Bolu Belediyesi ile Yeniçağa Belediyesi arasında yapılan protokol doğrultusunda, Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt ekipleri hafta sonu Yeniçağa ilçesinde asfalt serimi gerçekleştirdi. Asfalt ekiplerinin iki gün aralıksız süren çalışması sonucu ilçenin ulaşım ağındaki birçok yol baştan aşağı yenilendi.

BAŞKAN ÖZCAN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan da Pazar günü çalışmaları yerinde görmek üzere Yeniçağa gitti. İlçede ilk olarak Yeniçağa Belediye Başkanı Recayi Çağlar ile buluşan ve geçirdiği büyük ameliyat nedeniyle ‘geçmiş olsun’ dileklerini ileten Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, daha sonra Başkan Çağlar ile çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Özcan ve Başkan Çağlar, yaptıkları inceleme sonrası açıklama yaptı.

“SAĞLIK İÇİNDE HAYATINI SÜRDÜRMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM”

Açıklamasında ilk olarak Çağlar’ın yaşadığı sağlık sorununa değinen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Ben bir kez daha başkanımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Allah hem Yeniçağa’mıza, hem Bolu’muza böyle değerli bir Belediye Başkanımızı bir anlamda tekrar kazandırdı. Bundan sonra afiyet ve sağlık içinde hayatını sürdürmesini temenni ediyorum” dedi.

“YENİÇAĞA BELEDİYESİ İLE İŞBİRLİĞİMİZ DEVAM EDECEK”

Bolu ve Yeniçağa Belediyeleri işbirliğinde yapılan asfalt çalışmalarına ilişkin de bilgi veren Özcan, “Bugün de asfalt ekiplerimiz çalışmalarını burada sürdürüyor. Daha önce Mudurnu, Seben, Dörtdivan ve Mengen ilçemizde çalışmalar yapmıştık. Burada da yaklaşık 2 bin ton asfalt serimi yapıyoruz. Yeniçağa Belediyemiz bize devletten aldığı katkı olan bitümü vermişti. Protokol gereği biz de onu asfalta çevirip, Yeniçağa’mızda serme işlemini yerine getirdik. Bu, iki belediyenin işbirliği. Bundan sonraki süreçte Yeniçağa Belediyesi ile işbirliğimiz, ilişkilerimiz devam edecek. Biz elimizde ne varsa Yeniçağa halkının hizmetine sunmaktan büyük mutluluk duyarız” ifadelerini kullandı.

 “ALLAH SİZLERDEN RAZI OLSUN”

Yeniçağa Belediye Başkanı Recayi Çağlar da yaptığı açıklamada hem hastalığı sürecinde kendisine verdiği destek hem de asfalt çalışmaları için Başkan Tanju Özcan’a teşekkür ederek, “Yeniçağa’ya gelişiniz bizi onurlandırdı. Benim hastalığım sürecinde yardımlarınızdan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Allah sizlerden razı olsun. Belediyelerde iş birliği çok önemlidir. Bunun partisi olmaz. Belediye başkanları halkın hizmetkârıdır. Bu konuda da Sayın Başkanımıza bizlere yardımcı olduğu için Yeniçağa halkı adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler: bolu haberler