Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BOLU BELEDİYESİ’NDEN İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE YARDIMI

BOLU BELEDİYESİ’NDEN İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE KIRTASİYE YARDIMI
Bolu Belediyesi yeni eğitim ve öğretim döneminin başlamasıyla ihtiyaç sahibi ailelerin yükünü hafifletmek için öğrencilere kırtasiye ve okul kıyafeti desteğinde bulunmaya başladı.

Bolu Belediyesi ilke edindiği sosyal belediyecilik örneklerine bir yenisini daha ekleyerek maddi durumu iyi olmayan öğrencilere kırtasiye ve okul kıyafeti desteği vermeye başladı. Başkan Özcan’ın da büyük önem verdiği, ayrıca seçim vaatleri arasında da olan proje kapsamında, Kültür Ve Sosyal İşleri Müdürlüğü’nce tespit edilen ve başvuru yapan ailelere bir öğrencinin kırtasiye ihtiyaçları ve okul kıyafetleri karşılanıyor.

“İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDA YER ALDIK”

Bolu Belediyesi Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir ihtiyaç sahibi ailelerin bütün alanlarda yanlarında yer aldıklarını söyleyerek, “Eğitim öğretim yılımızın başlamasıyla birlikte öğrencilerin giyim ve kırtasiye ihtiyaçları ortaya çıkmıştır. Bizler hemen harekete geçtik. Gerekli tedbirleri ve müracaatları aldık. Ardından ailelerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya bugünden başladık. Defterinden silgisine kadar okulların ailemize teslim ettiğini ihtiyaç listesinin hemen hemen tamamını karşılamış olduk. Onun dışında giyim ve kıyafet anlamında da ailelerimizin yanında yer aldık. Ayakkabısından önlüğüne kadar bütün ihtiyaçların karşılanması için harekete geçtik. Ben eğitim öğretim yılımızın başta Bolu olmak üzere tüm ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Etiketler: bolu haberler