Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BOLU BELEDİYE BAŞKANI ÖZCAN’DAN, ZAFER PARTİSİ LİDERİ ÖZDAĞ’A ZİYARET

BOLU BELEDİYE BAŞKANI ÖZCAN’DAN, ZAFER PARTİSİ LİDERİ ÖZDAĞ’A ZİYARET
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ı ziyaret etti. 21 Ekim 2022’de Başkan Özcan’ı makamında ziyaret eden Genel Başkan Özdağ, Belediye Başkanı Özcan’ın sığınmacılar ile ilgili duruşunu ve çalışmalarını tebrik ederek, “Biz de aynı mücadeleyi Türkiye çapında sürdüreceğiz bundan sonra” dedi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Zafer Partisi Genel Merkezi’nde Ümit Özdağ’ı makamında ziyaret etti. İkili basına kapalı olarak gerçekleşen görüşmenin ardından parti genel merkezi önünde açıklamalarda bulundu.

Türkiye siyaseti üzerine Bolu Belediye Başkanı Özcan ile önemli konularda fikir alışverişinde bulunduklarını belirten Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, partinin kuruluş sürecinin ardından Bolu’da kendisini ziyaret ettiklerini hatırlattı.

Özdağ’ın hem partisini kurmadan önce hem de genel başkanlığı süresinde Bolu’da makamında ziyaret ettiğini aktaran Bolu Belediye Başkanı Özcan, iade-i ziyareti ancak şimdi gerçekleştirdiklerini söyleyerek çalışmalarında başarılar diledi.

Sığınmacılar konusunu sıklıkla Türkiye gündemine taşıyan ikilinin basına kapalı olarak gerçekleştirilen görüşmesinde Cumhurbaşkanlığı seçiminin de gündem maddelerinden biri oldu.