Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BOLU AK GENÇLİKTEN “GENÇLİK SORUYOR” PROJESİ

BOLU AK GENÇLİKTEN “GENÇLİK SORUYOR” PROJESİ
Bolu Ak Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığı yürüttüğü proje kapsamında bilişim şirketi Hira Parl ile yapılan görüşmeler neticesinde anlaşmaya varıldığını duyurdu. Sosyal medya üzerinden canlı yayınlanacak olan prodüksiyonunu Ak Parti Bolu İl Gençlik Kollarının üstlendiği “Gençlik Soruyor” isimli program yakında izleyicileriyle buluşuyor.

“ÜLKEMİZ GENÇLERİ ÖZGÜVENİ ENERJİSİ VE BİLİNCİ İLE BİRÇOK BAŞARIYA İMZA ATMIŞTIR”

Programın içeriği ile ilgili açıklama yapan AK Parti Bolu Gençlik Kolları İl Başkanı

Fatih Bayrak;  “Projemiz öncelikle genç kardeşlerimize ve Bolumuza hayırlı uğurlu olsun. Belirtmek isterim ki projemizi Bolu sınırlarının çok ötesine taşıma hedefi ile yola çıktık.  Biz Ak Gençlik olarak biliyoruz ki ülkemiz genç kardeşlerimize emanet edilecektir. Bu bilinç ile baktığımızda genç kardeşlerimizin soruları, görüşleri bizleri için büyük önem arz etmektedir. İlerideki eğitimciler, siyasetçiler, sanatçılar, sporcular iş insanları ve diğer meslek gruplarımız şimdiki genç nesilden yetişecek ve ülkemize ışık tutacaktır. Ülkemiz gençleri özgüveni enerjisi ve bilinci ile birçok başarıya imza atmıştır ve atmaya devam edecektir. Bu vizyon doğrultusunda programımızın içeriğine gelecek olursak, toplumun her kesimini ilgilendiren siyaset, ekonomi, spor, sanat ve güncel konularda yerel ve ulusal bazda dallarında uzman kişiler konuğumuz olacak ve gençlerimizin sorularına cevap verecektir.

“HİRA PARL AİLESİNE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM”

Programın bir diğer önemli noktası Bolumuzun Dünyaya açılan yazılım ve bilişim şirketi Hira Parl’ın tasarlamış olduğu tamamen yerli ve milli olan Monokl programı ile de sosyal medya haricinde izlenebilecek olmasıdır. Bu programın ilk bizim aracılığımızla tanıtılacak olması biz Bolu Ak Gençliğe gurur vermektedir. Şunu da eklemek isterim ki büyük süprizler ile karşınızda olacağız. Hira Parl ailesine teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

“GÜZEL BİR PROJEYİ BAŞLATTIĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM”

Hira Parl yazılım ve bilişim şirketi kurucularından Ali Murat Sapmaztürk; “Bundan tam bir yıl önce kurduğumuz ve gün gün büyüttüğümüz Hira Parl yazılım ve bilişim şirketimiz birçok büyük projeye imza atmış bulunmaktadır. Ak Parti Bolu Gençlik Kolları Başkanı Sayın Fatih Bayrak ile şirketimiz arasında yapılan görüşmelerde genç nesili bilinçlendirme amacıyla çıktığımız bu yolda güzel bir projeyi başlattığımızı düşünüyorum. Bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyor projemizin Bolumuza ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum”
Etiketler: bolu haberler