Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BAŞKAN TEKEMEN SÖZÜN TUTULMASINI İSTİYOR

BAŞKAN TEKEMEN SÖZÜN TUTULMASINI İSTİYOR
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Bolu mitinginde Kıbrıscık Bolu yolunun kalan 3 kilometre asfalt çalışmasının bir yıl içinde biteceği sözünü verdiğini hatırlatan Kıbrıscık Belediye Başkanı Emin Tekemen, bu sözün yerine getirilmesini istiyor.
Kıbrıscık Belediye Başkanı Emin Tekemen, Köroğlu Dağ Evlerine İstanbul, Ankara ve Bursa'dan yoğun ilgi olduğunu söyleyerek, "Kıbrıscık turizm açısından büyük bir yol katediyor. Dağ Evlerimize 20 bungalov ev, çadır alanı ve sosyal tesis binası eklenecek. İlçemize gelen turist sayısında büyük bir artış olacak. Yaklaşık 25 yıl süren 35 kilometrelik Bolu Kıbrıscık yolunun 32 kilometresi yapıldı, 3 kilometrelik kısmı kaldı. Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan mitingde yaptığı konuşmada kalan yolun 1 yıl içinde yapılacağı sözünü vermişti. Ben bu sözün yerine getirilmesini istiyorum" dedi.

İlçenin hem turizm hem de iş istihdamı açısından ilerleme katettiğini vurgulayan Başkan Tekemen, "İlçemize dışarıdan gelen misafir sayımız her geçen gün artıyor. Biz memleketimiz için tüm samimiyetimiz ve imkanlarımız ile çalışıyoruz. İlçemiz için verilen sözlerin yerine getirilmesini istiyoruz" şeklinde konuştu.