Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Başkan Özcan'dan Türkiye'de ikinci örnek

Başkan Özcan'dan Türkiye'de ikinci örnek
Bolu Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısı ikinci oturumu bugün gerçekleşti. Bolu'da Borazanlar Mahallesi'ne yapılacak olan cami ile ilgili Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan " Bu belediyenin kendi bütçesinden ihaleye çıkmak suretiyle yapacağı cami olma özelliği bakımından Türkiye'de ikinci örneğidir. İlk örneğini 1954'de Kaynarca Belediyesi yapmış .Bizim bütçemizde bununla ilgili kaynak sıkıntımız yok ama çok sayıda vatandaşımız bizde katkı vermek istiyoruz diyor." dedi.
Haber: S.Sevgül Kaba 

Bolu Belediyesi Nisan Ayı Meclis Toplantısı ikinci oturumunda Borazanlar Mahallesine yapılacak olan cami ile ilgili konuşan Başkan Tanju Özcan" Çok sayıda vatandaşımız cami yapımına katkı vermek istiyor. Benimde burada ki amacım bu caminin yapımına zorlama ile değil vatandaşlarımızın gönüllü olarak katılımını sağlayabilmek. 5 kişi belki caminin yapımını üstlene bilir ama ben istiyorum ki beş bin kişi buna katkı versin." dedi.

BİR AN ÖNCE KAZMAYI VURMAK İSTİYORUZ

Tanju Özcan caminin projesinin hazır olduğunu belirtti. Özcan " Caminin projesi hemen hemen hazır. . Bir an önce kazmayı vurmak  istiyoruz ve bu sene içinde camiyi bitirip Bolumuzun hizmetine sunmak istiyoruz. Cami tamamlandıktan sonra kendimiz işletmeyeceğiz ,  Diyanet İşleri Başkanlığına  devredeceğiz" ifadesinde bulundu.