Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BAŞKAN ÖZCAN KAHRAMAN İTFAİYECİLERİ UNUTMADI

BAŞKAN ÖZCAN KAHRAMAN İTFAİYECİLERİ UNUTMADI
Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret ederek kahraman itfaiye personellerinin İtfaiye Haftalarını kutladı. Bolu Belediyesi itfaiyesinin hizmet kalitesine dikkat çeken Özcan, “Gururla söylüyorum bölgenin en iyi hizmet veren itfaiyesi biziz. Hem fiziki imkânlarımız, hem araçlarımız hem de personel kalitemizle Bolu’ya hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Her yıl 25 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası nedeniyle Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Bolu Belediye Başkan Yardımcıları Rasim Özdemir, Leyla Beykoz, İtfaiye Müdürü Hüseyin Kazlı ve itfaiye personelleri tarafından karşılanan Özcan, İtfaiye personelleri ile tek tek tokalaşarak, İtfaiye Haftalarını kutladı.

“Bölgenin iyi itfaiyesi biziz”

İtfaiyecilerle sohbet eden Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, kendileriyle gurur duyduğunu belirterek, “İtfaiye Haftanız kutlu olsun. Ne kadar meşakkatli, zor bir görev yaptığınızı biliyorum. Ama gururla söylüyorum; bölgenin en iyi hizmet veren itfaiyesi biziz. Hem fiziki imkanlarımız, hem araçlarımız hem de personel kalitemizle Bolu’ya hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Ben bundan dolayı gurur duyuyorum” dedi.

Bolu’ya kazandırdığı yeni itfaiye binasına da değinen Özcan, “Yeni itfaiye binamızı da güzel bir konuma yaptık. Eskisine göre çok daha iyi bir yerdeyiz. Hepinize hayırlı hizmetler diliyorum. Allah yangın, sel gibi felaketler vermesin. Ama olursa da sizler varsınız. Benim o konuda gönlüm rahat.” diye konuştu.

Başkan Özcan konuşmasının ardından İtfaiyecilerle günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Etiketler: bolu haberler