Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

“ARAÇLAR D-100’E YÖNLENDİRİLECEK”

“ARAÇLAR D-100’E YÖNLENDİRİLECEK”
Bolu Valiliği, yaptığı yazılı açıklamada Anadolu Otoyolu’nun Abant kavşağı ile Kaynaşlı kavşağı arasında kalan bölümde 30 Temmuz ve 31 Temmuz tarihleri arasında yapılacak çalışmalar nedeniyle trafiğin belirlenen kavşaklardan D-100’e verileceğini açıkladı.

Bolu Valiliği yayınladığı duyuruda 30 Temmuz ve 31 Temmuz tarihleri arasında Anadolu Otoyolu’nun Abant kavşağı ile Kaynaşlı kavşağı arasında yol çalışması yapılacağını belirtti.

Bolu Valili tarafından yazılı yapılan açıklama şu şekilde; “Anadolu Otoyolu Abant Kavşağı ile Kaynaşlı Kavşağı arasında;

- 30 Temmuz 2022 tarihinde İstanbul istikametinin sağ ve orta şeritleri, Ankara istikametinin orta şeridi,

- 31 Temmuz 2022 tarihinde İstanbul istikametinin sol ve orta şeritleri, Ankara istikametinin sağ ve orta şeritleri trafiğe kapatılarak üst yapı bakım ve onarım çalışmaları yapılacağından her iki yönde işaretlemeler yapılarak trafik tek şeritten sağlanacaktır.

Çalışmaların yapılacağı ve ulaşımın tek şeritten sağlandığı bölgede oluşabilecek yoğun trafik İstanbul istikameti Abant Kavşağından, Ankara istikameti Kaynaşlı Kavşağından D-100’e yönlendirilecektir.

Şerit kapatması yapılan kesimlerde trafik kontrollü olarak tek şeritten verileceğinden sürücülerimizden çalışmaların yapılacağı bölgelerde trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmelerini önemle rica eder, sabır ve anlayışlarından dolayı tüm sürücülerimize teşekkür eder, hayırlı ve kazasız yolculuklar dileriz.”

Etiketler: bolu haberler