Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ANNEME İLK HEDİYEM HIGHWAY’DE!

ANNEME İLK HEDİYEM HIGHWAY’DE!
Nisan ayı boyunca her hafta sonu düzenlediği çocuk etkinlikleriyle minik misafirlerine sınırsız eğlence fırsatı sunan HighWay Outlet’te Mayıs ayı da dolu dolu geçecek.

Anneler gününe özel 7-8 Mayıs tarihlerinde 14:00-19:30 saatleri arasında gerçekleşecek olan etkinlikte çocuklar ile annelerin beraber hazırlayacağı, ‘Anneme Kolye Tasarımı’, ‘Çanta Tasarımı’, ‘Çerçeve Tasarımı’ etkinlikleri ile yine Anneler Günü’ne özel Fotoğraf Çekimi Atölyesi de alışveriş merkezi GS Store mağazası önünde gerçekleşecek. Aynı zamanda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Bolu Kadın Girişimciler Kurulu önderliğinde, üreten kadınlara destek olmak amacıyla düzenlenecek geleneksel ‘Kadın Emek Pazarı’ 6-7-8 Mayıs 2022 tarihlerinde 3 gün boyunca HighWay Outlet Yeşil Kundura mağazası önünde alışveriş merkezi ziyaretçileriyle buluşacak.

Mayıs ayı boyunca gerçekleşecek etkinliklerle alakalı detaylı bilgi almak için www.highwayoutlet.com.tr adresini ve HighWay Outlet sosyal medya hesaplarını ziyaret ederek takipte kalmayı unutmayın.


Etiketler: bolu haberler