Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ALBAYRAKLAR OTOMOTİV GÜNÜN FİRMASI

ALBAYRAKLAR OTOMOTİV GÜNÜN FİRMASI
Teknolojik gelişmeleri uygulamada öncü, istikrarlı büyürken çalışanlarımıza, paydaşlarımıza ve müşterilerimize ayrım yapmadan kazançlar sağlayan, yasalara ve çevreye saygılı alanımızda lider şirket olarak faaliyet gösteriyoruz.

1988'den beri öncelikli olarak müşteri memnuniyetini sağlayarak sadık müşteri portföyü oluşturmak, çalışanların haklarını koruyan bir çalışma sistemi yaratmaktayız. Hizmetlerimizi kalite standartlarımızın üzerine çıkartmakta, kaliteli hizmet yapısı ile siz değerli müşterilerinin beğenisini kazanmaktayız.


Konusunda üst seviyede eğitim ve deneyime sahip olan kadromuz, işlerinin ciddiyetine yakışan bir şekilde başarılara imza atmaya devam ederken, sektörde yaşanan gelişmeleri ekip olarak yakından takip etmektedir.


Temsil ettiğimiz markaların gücünü, en kaliteli şekilde, en cazip koşullarla hizmet veren; içimizde barındırdığımız şeffaflık, dürüstlük ve çalışma azmiyle birleştirerek, sektördeki hizmet anlayışını şekillendiren, koşulsuz müşteri mutluluğunu sağlamak için her zaman standartların üzerinde hizmet sunmaktır.

FİRMA REHBERİ VE İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ...