Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

AK PARTİ MERKEZ İLÇEDE DELEGE SEÇİMLERİ BAŞLIYOR

AK PARTİ MERKEZ İLÇEDE DELEGE SEÇİMLERİ BAŞLIYOR
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak, hafta sonu gerçekleştirilecek İlçe Delege seçimleri hakkında bilgiler verdi. Konak; “Delege seçimlerimizi 7-8-9 Aralık 2019 tarihlerinde gerçekleştireceğiz. Seçimlerin AK Parti teşkilatları, ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum” dedi.

Haber: Aslı Akış

AK Parti 7. Olağan Kongresi seçim takvimi; İlçe Delege seçimleri ile devam ediyor. AK Parti’de yaşanan sürecin demokrasi bayramı olduğunu ifade eden AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak, delege seçiminde oy kullanması için tüm üyelere davette bulundu.

AK Parti Genel Merkezinin açıkladığı AK Parti 7. Olağan Kongre seçim takvimi gereği 7 Ekim 2019 tarihinde çalışmalarına başlayan AK Parti Bolu Merkez İlçe Başkanlığında süreç, İlçe Delege seçimleri ile devam ediyor.

AK Parti Bolu Merkez İlçe Başkanlığı delege seçimleri; 7-8-9 Aralık 2019 günlerinde AK Parti Bolu İl Başkanlığı Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek.

“ÜYELERİMİZİ DELEGE SEÇİMİNDE OY KULLANMAK İÇİN DAVET EDİYORUM”

Delege seçimleri ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kazım Konak; “Kongre sürecinin; Ülkemiz adına, Partimiz adına ve İlimiz adına hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Merkez İlçe Başkanlığı olarak 7. Olağan kongre sürecine Genel Merkezimizin ilan ettiği seçim takviminin başlangıcı olan 7 Ekim 2019 günü başladık. Karacasu beldemiz, 43 mahallemiz, 112 köyümüz için delege seçimlerimizi gerçekleştireceğiz. Seçimlere katılımı sağlamak için hep seçmen listelerimizi mahalle ve köylerimizde askıya çıkardık hem de partimize kayıtlı üyelerimize bilgi SMS’i atıyoruz. Ben de basın mensupları aracılığıyla bir kere daha üyelerimizi delege seçiminde oy kullanmak için davet ediyorum” şeklinde konuştu.