Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

14 BURDA AVM’DE 29 EKİM COŞKUSU YAŞANDI

14 BURDA AVM’DE 29 EKİM COŞKUSU YAŞANDI
İlimizde Esas Holding bünyesinde hizmet veren 14 Burda Alışveriş ve Yaşam Merkezi Cumhuriyet’in kuruluşunun 95. Yılına özel “Atatürk’ün Sevdiği Şarkılar” etkinliği düzenledi.


14 Burda AVM 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında ziyaretçilerine muhteşem bir konser verdi. Cumhuriyet’in kuruluşunun 95. yılına özel verilen konserde cumhuriyet coşkusu yaşandı. 29 Ekim’in tüm coşkusu solistler eşliğinde Atatürk’ün sevdiği şarkılardan oluştu.

Dinletinin başlamasından önce alanı dolduran ziyaretçilerin çoğunu ellerinde Türk bayrakları ile çocuklar oluşturdu. Cumhuriyet coşkusunu yaşayan miniklerin ve ailelerin ise heyecanı görülmeye değerdi.

29 Ekim Cumhuriyet bayramının tüm coşkusunu yaşamak isteyen AVM ziyaretçileri Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sevdiği eserlerden “Vardar ovası”, “Fikrimin İnce Gülü”, “Çökertmeden Çıktımda Halil’im”, “Dalgalandım da Duruldum”, “Selanik Türküsü” ve cumhuriyet marşlarına hep bir ağızdan eşlik ederek söylediler.

“CUMHURİYET ÖZGÜRLÜĞÜMÜZÜ TEMSİL EDER”

50. Yıl Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Ceren Acar Atatürk’ün sevdiği şarkıları daha önce internetten dinlediğini belirterek; “Cumhuriyet bizim özgürlüğümüzü temsil eder. Cumhuriyetimizi bize Atatürk’ümüz armağan etti. Neşeli bir şekilde hep birlikte kutlarız. Atatürk’ü görmek, onun fikirlerine saygı duymak için burada cumhuriyetimizi kutluyoruz” dedi.