Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

FAY YAMANER ARTIK NARVEN’DE

FAY YAMANER ARTIK NARVEN’DE
Türkiye’nin en önemli turizm noktalarından biri olan Narven Termal Kasaba’da sektöründe Bolu’nun lider firması Fay Yamaner’in yeni mağazası hizmete açıldı.


Termal turizm alanında yaptığı büyük yatırımla Türkiye’nin önemli bir markası haline gelen Narven’de, mücevher ve kuyumculuk sektöründe Bolu’nun lider firması olan Fay Yamaner’in yeni mağazası hizmete açıldı.

 

“Fay Yamaner Butik” ile ilgili bilgiler veren Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Yamaner; “Fay Yamaner olarak sektöründe Türkiye’nin önemli bir markası haline gelen ilimizin en hızlı gelişen ve önemli turizm yatırımı Narven’de mağazamızı açmış bulunmaktayız. Yıllardır emek vererek sürdürdüğümüz markalaşma sürecimizde; özellikle Narven ve 14 Burda AVM’nin, markamızın ulusal anlamda tanıtımına ve yeni misafirlere ulaşmamızda fark yaratacağının farkındayız. Ekonominin daraldığı bir süreçte büyük bir potansiyeli ilimizde misafir eden Narven’de yer almayı hedefledik. Narven’de yeni açılan mağaza girişimimizde yerli ve yabancı turistlere kuyumculuğun dışında butik cam, hediyelik eşya, marka takı ve ilimize özel “Abant Nilüferi” ismi altında takı tasarımlarınında yer aldığı butik mağaza konseptimiz ile hizmete başladık. Narven gibi ilimizin önemli ve başarılı turizm yatırımının içerisinde mağaza açarak yer aldığımız için mutluyuz. Ayrıca Narven Termal Kasaba yatırımcılarına ilimize değer katan projelerinden dolayı, bir Bolulu olarak teşekkür ediyorum” dedi.

 

Sektöründe Bolu’nun lider firması olan Fay Yamaner’i tesislerinde görmekten dolayı duydukları mutluluğu dile getiren Narven Termal Kasaba Genel Müdürü Serdar Yıldız; “Narven ailesi olarak Bolu’nun önemli kuruluşları arasında yer alan Fay Yamaner’i tesisimizde görmekten dolayı oldukça mutluyuz. Konut yatırımının yanında tesisimizin sosyal alanlarında da önemli yatırımları hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bu noktada bizlerle işbirliği yaparak farklı konseptiyle tesisimize değer katacak mağazalarını ziyaretçilerimizin hizmetine sunan Fay Yamaner’e teşekkür ediyor ve hayırlı kazançlar diliyoruz” dedi.