Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

GÖBEK ERİTME VE KİLO VERME İÇİN BİLMENİZ GEREKENLER | Zone Fit Club

GÖBEK ERİTME VE KİLO VERME İÇİN BİLMENİZ GEREKENLER |   Zone Fit Club
Göbek eritme, kilo verme ve yağ yakma için neler yapmalıyız? Beslenme planınız ve yaptığınız sporun içeriği oldukça önemli. Yağ oranınız yüksekse özellikle de bel çevresinde fazla yağlanmanız varsa bu yazımız sizler için. Genellikle yapılan yanlışların başında çok uzun süre yapılan yürüyüşler veya mekik ve benzeri karın hareketlerini çok fazla uygulamak geliyor.  Çok uzun süre aç kalmak, yanlış beslenmek ve bu süreçte sabırsız olmakta yapılan yanlışlardan.


Son yıllarda Bolulular tarafından oldukça tercih edilen Bolunun en iyi spor salonlarından olan Zone Fit Club Spor Salonu bizim için doğru ve etkili kilo verme yöntemlerini, karın kası yapmanın püf noktalarını anlattı.

Öncelikle ağırlık antrenmanı ve kardiyo ile birlikte yağ yakımı tetiklenmeli ve etkili karın hareketleriyle karın kasları çalıştırılmalı.  Günlük alınan kalorinin makro değerlerinin  (yağ, protein, karbonhidrat) dağılımı, yeterli ve dengeli beslenmek, kalori açığı ortaya çıkarmak; sağlıklı bir şekilde ve ideal sürede kilo vermek için  olmazsa olmazlarımızdan.  Bu dönemde sabırlı ve kararlı olmak gerekiyor. Biz üyelerimizin yaşını, spor geçmişini, vücut tipini ve dayanaklılığını göz önünde bulundurarak en uygun antrenman ve beslenme programını hazırlayıp çalıştırıyoruz. Profesyonel destek almak isteyenleri, ciddi hedefleri olanları salonumuza bekliyoruz.

 Zone Fit Club Spor Salonu  iletişim adresi için tıkla