Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BAŞKAN YILMAZ’DAN BOLUSPOR AÇIKLAMASI

BAŞKAN YILMAZ’DAN BOLUSPOR AÇIKLAMASI
 
Boluspor Spor Toto 1. ligde 4'de 4 yaparak lige fırtına gibi başlarken Boluspor'un her zmaan yanında olan ve deplasman maçlarını bile çoğu zaman kaçırmayan Bolu Belediye başkanı Alaaddin Yılmaz bir açıklama yaptı. Boluspor'u iyi günde bile eleştirenler olduğunu söyleyen Yılmaz  "Bu takımı acımasızca eleştirenler acaba kendini Bolulu ya da Bolusporlu mu görüyor? Neyin peşindeler acaba?" diyerek adeta veryansın etti.
İşte Yılmaz'ın açıklamaları;  
"BOLUSPOR'U BAŞARILI İKEN BAŞARISIZ GİBİ TENKİT ERMEK BÜYÜK AYIPTIR"
Bolu’yu sevmek, Bolulu olmak bir ayrıcalıktır. Boluspor ise bu şehrin gözbebeğidir. Bizim kıymetlimizdir. Bolusporumuz lige fırtına gibi bir başlangıç yaptı. 4’te 4 yaparak tüm maçlarını kazandı ve büyük bir başarıya imza attı. Takımımızın başarısı her Boluluyu ve kendini Bolulu hisseden herkesi memnun ediyor. Ancak, bu başarıya rağmen bazılarının güzide kulübümüzü tenkitte yarıştığını görüyoruz. Bolu’dan geçinen bazılarının takım başarılı iken başarısız gibi algılatmaya çalışmaları büyük ayıptır! Büyük günahtır! Futbolda yenmek de yenilmek de vardır. Bugün takım galip gelirken, başarılıyken bazı maksatlarla tenkit etmekte yarışanların yarın bu takım zora girdiğinde bu takıma ne kadar kötülük edebileceklerini görmek o kadar da zor değil 
"NEYİN PEŞİNDELER"
Sevgili Dostlar… Boluspor sevdası iyi günde de kötü günde de takıma sahip çıkmak demektir. Çok merak ediyorum ortada mutlu olduğumuz, çok sevindiğimiz sonuçlar varken; bu takımı acımasızca eleştirenler acaba kendini Bolulu ya da Bolusporlu mu görüyor? Neyin peşindeler acaba? Unutmasınlar; ‘niyet halis değilse ameller heder olur’. Bolu’dan geçinenleri ve çeşitli hesaplarla hareket edenleri yakından takip ediyorum.
"ALLAH YOLLARINI AÇIK ETSİN"
 
Her daim takımımızın yanındayız, kalbimiz de bu takımla birlikte atıyor. BOLU’yu, BOLUSPOR’u çok seven, bu aşka sahip çıkan tüm Bolululara bu vesileyle yürekten teşekkür ediyor, sevgilerimi, saygılarımı iletiyorum. Bolusporumuzun yakaladığı bu güzel rüzgarın ve başarının daim olmasını diliyorum. Allah yollarını açık etsin, yar ve yardımcıları olsun.