Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

FİZİK TEDAVİ HASTANESİNE DAHİLİYE POLİKLİNİĞİ

FİZİK TEDAVİ HASTANESİNE DAHİLİYE POLİKLİNİĞİ
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi verdiği hizmetlere Psikiyatri Polikliniğinden sonra şimdi de dâhiliye polikliniği hizmetini ekledi.

Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesine, İzzet Baysal Devlet Hastanesinin verdiği destek ile bundan böyle Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üniversite Ünitesinde her gün dahiliye polikliniği hizmeti verilecek.

Konuyla ilgili olarak Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Öğrt. Üyesi Muhammed Emin Demirkol,

“Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanemiz sadece ilimize değil tüm Türkiye'ye hizmet veren büyük ve donanımlı bir hastanedir. Hastanemize fizik tedavi ihtiyacı ile başvuran hastalarımıza, kurumumuza geldiklerinde başvurabilecekleri dahiliye polikliniği hizmetini de hayata geçirdik. Hastalarımız kurumumuzdan sadece fizik tedavi hizmeti değil, aynı zamanda iç hastalıkları hizmetini de alabilecekler. Ayrıca Dahiliye Polikliniğinin her gün olması sebebiyle hastalarımız beklemeyecek. Hem fizik tedavi hem dahiliye ihtiyacı olan hastalarımız farklı hastaneye gitmeyip muayenesini ve işlemlerini Fizik Tedavi hastanesinde olup çıkabilecekler.  Bu uygulamanın gerceklestirilmesinde özveriyle çabalayan İzzet Baysal Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Muhammet Mustafa Gürdal, İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Erdal Dilekçi ve ekiplerine ayrıca bu çalışmada yer alacak doktorlarımıza da teşekkür etmek isterim” şeklinde konuştu.

Etiketler: