Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

MUHTARLAR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

MUHTARLAR TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ
Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Ağustos ayı muhtarlar toplantısında mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Bolu Belediyesi İmarethane Sosyal Tesisleri toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda belediye çalışmaları ile muhtarlara bilgiler aktaran Başkan Yılmaz, muhtarlardan gelen soruları da yanıtladı.


Bolu Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından her ay düzenlenen muhtarlar toplantısı, bu ay da Bolu Belediyesi İmarethane Sosyal Tesisleri toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Belediye Başkan Yardımcıları Emine Davarcıoğlu ve Zerrin Biçen, Bolu Belediyesi daire müdürleri ve mahalle muhtarları katıldı.

Toplantıda ilk olarak Park ve Bahçeler Müdürlüğü görevlileri tarafından Küçük Berk Mahallesi’nde kurulan Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Bahçesi ile ilgili bir sunum gerçekleştirildi.

KURUMSAL BİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞINI OTURTUYORUZ”

Sunumun ardından Bolu Belediyesi çalışmaları ile muhtarlara bilgiler aktaran Başkan Yılmaz; “Şehircilik anlamında yaşanılabilir bir dünya kenti ortaya çıkarmak için yoğun bir tempoda çalıştığımızı biliyorsunuz. Model bir belediyeciliği ortaya çıkartmaya çalışıyoruz. Kurumsal bir belediyeciliği kurmaya çalışıyoruz. Telefon ettiğinizde bütün işlerinizin çözülebileceği bir sistemi de aynı zamanda oturtmaya çalışıyoruz. Bu konuda 444 2658 numaralı ücretsiz hattımızı özellikle muhtarlarımızın kullanarak sistemi çalıştırmalarını istiyoruz” dedi.

BAŞKAN YILMAZ’DAN MUHTARLARA TEŞEKKÜR

Başkan Yılmaz konuşmasının devamında geçtiğimiz Kurban Bayramı’nda Bolu Belediyesi Aşevine büyük oranda kurban bağışı gerçekleşmesinden dolayı bu konudaki duyuruları ve destekleri için muhtarlara da ayrıca teşekkür etti.

Başkan Yılmaz konuşmasının ardından muhtarlardan gelen istek ve talepleri de dinleyerek sorularını yanıtladı.