Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ÜÇ HAFTANIN İSTATİSTİKLERİ

ÜÇ HAFTANIN İSTATİSTİKLERİ
2018–2019 sezonunda Boluspor, 3 haftayı geride bırakırken aldığı üç galibiyetle istatistiklerde ortaya çıktı

2018–2019 sezonunda Boluspor, 3 haftayı geride bırakırken aldığı üç galibiyetle istatistiklerde ortaya çıktı. Boluspor’un attığı 6 golü ise altı değişik oyuncu atarak geride kalan 3 haftaya isimlerini yazdırmış oldular.

Boluspor’da geride kalan 3 haftada istatistiklerde dikkat çekti. Atılan 6 golü altı değişik oyuncu rakip filelere göndermesi takım içindeki gol atma isteği öne çıkıyor. İlk hafta Melih Okutan’ın attığı golle kazanan kırmızı beyazlılar ikinci haftada Akabueze ve Özgürcan Özcan rakip filelere gol atarken üçüncü hafta ise Ümraniyespor karşısında yine takım içinde farklı oyuncular Guido, Ümit Kurt ve Mustafa Durak gol atan oyuncular oldular.

Asist listesinde ise Uğur Akdemir ile Akabueze ikişer asitle oynarken Mustafa Durak bir asitle üçüncü haftayı geride bırakan oyuncular oldu. İlk haftada tek gol ile üç puanı alan Boluspor ikinci haftada ise iki gol ile üç puanı hanesine yazdırdı. Üçüncü haftayı üç gol üç puanla tamamlayan kırmızı beyazlılar haftalara göre skor dağılımıyla dikkat çekti