Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

“Bayramda Herkesi Ofisimize Bekliyoruz”

“Bayramda Herkesi Ofisimize Bekliyoruz”

Alemdar İnşaat “Sabit taksit Sabit fiyat” garantisiyle başlattığı kampanyasıyla İnşaat sektöründe yeni bir çığır açarken bayram öncesi yaptığı kampanyasıyla tüm Boluluları ev sahibi yapmaya devam ediyor.

Hem Bitmiş Projelerde hem de Temelden Projelerde önemli alım kolaylıkları sağlayan Alemdar İnşaat, konut sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızı bankasız ve kefilsiz ev sahibi yapıyor. Alemdar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar yeni kampanyaları sayesinde vatandaşların neredeyse kira öder gibi ev sahibi olacağını vurgulayarak; “Biz burada açıkçası kârlılığı çok fazla ön plana çıkartmadık. Buradaki amacımız sektörün bir çıkış yakalamasına yöneliktir. Bu çıkışı yakalamak adına bu kampanyayı başlatmıştık, kampanyamız bayramda da devam ediyor, kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenleri bayram boyunca ofisimize bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Temelden devam eden projeler olarak bir bölüm ayırdık. Bir de bitmiş projeler olarak bir bölüm ayırdık. Temelden yani topraktan devam eden projelerimizde 60 bin minimum peşinatla kampanyaya giriliyor ve 120 aya kadar vadeli satış öngörüyoruz.  İsteyen istediği vadeyi ve peşinatı seçebiliyor.  Dairesini beğeniyor onun üzerinden tablodan istediği ödeme planını seçmek suretiyle bu kampanyaya girebiliyor.

Bu kampanyadaki avantajımız şudur; Şu andaki güncel banka konut kredisi faiz oranlarının ortalamasını aldığımızda minimum 36 ayda % 33, 120 ayda da % 60’e kadar çekilecek kredi üzerinden bankaya ya da bize yapacağı ödeme arasında fark doğuyor. Banka sistemi ile şuanda ev almak hayal oldu. Biz insanları ev sahibi yapabilmek adına bu kampanyayı başlattık ve yoğun bir taleple karşılaştık.

Burada kesinlikle sabit fiyat garantisi veriyoruz.  Konut biter bitmezde teslim garantisini veriyoruz. Bunun dışında bu sistemde olmayan ekstra şeylerde var. Bunlardan bir tanesi Ekspertiz ücreti yok. Banka tahsis ücreti yani dosya masrafı dediğimiz olay yok. Konut paket sigortası yok. Kredi hayat sigortası yok ve İpotek ücreti yok. Bütün bunları topladığımızda – krediyi çeken kişinin yaşına göre değişiyor- ama 10 bin lira civarında bir maliyeti de bertaraf etmiş oluyoruz.

Bitmiş projelere gelince… 100 bin lira peşinatla kampanyaya giriliyor. Süre 72 aya kadar uzuyor. Burada da kazanç oranı Normal güncel banka faiz oranına göre % 28 ile % 37 arasında değişiyor. Daha önce bahsettiğim Ekspertiz ücreti, Banka tahsis ücreti, konut paket sigortası, Kredi hayat sigortası ve İpotek ücretleri bunlarda da olmuyor. Tüm bu unsurları üzerine kattığımızda nereden bakarsanız çok ciddi bir avantaj sağlamış oluyoruz. Bu anlamda şu anda devam eden bitmiş projelerimizin tamamı bu kampanya kapsamındadır. Müşterilerimizin tamamına dairelerimizi gezdiriyoruz ve istedikleri daireleri seçme şansını sunuyoruz.  Bu kampanya ile birlikte önümüzde dönemde İnşaat sektörünün farklı bir boyuta geçeceğini düşünüyorum.  Bizim bu kampanyamızı başka firmalarında örnek alacağını düşünüyorum. Dolayısıyla yeni bir model Bolu için. Bu model ile gerçekten konut ihtiyacı olan vatandaşlarımızın ev sahibi olacağını düşünüyorum. Bu tabloları gelip inceledikleri takdirde 2-3 sene sonra kira öder gibi ev sahibi olacaklarını görecekler.

Biz burada açıkçası kârlılığı çok fazla ön plana çıkartmadık. Buradaki amacımız sektörün bir çıkış yakalamasına yöneliktir. Bu çıkışı yakalamak adına bu kampanyayı başlattık. Bu kampanyayı çok ince eleyip sıkı dokuduk. Kendi açımızdan da fiyatlandırmamızı yaptık. Maliyetlerimizi de hesapladık.  Dolayısıyla bu imkânlara sahip olan en düşük gelirliden en yüksek gelirliye kadar herkes bu kampanyadan konut sahibi olabilir. Bayramda da herkes ev sahibi olabilsin diye ofisimizi bayram boyunca açık tutacağız. Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızı ofisimize bekliyoruz.

 

Etiketler: