Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Sevgi Evleri’nde kalan çocuklar Masal Park’a hayran kaldı

Sevgi Evleri’nde kalan çocuklar Masal Park’a hayran kaldı

Bolu’daki sevgi evlerinde kalan çocuklar Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu ile birlikte Masal Parkı gezdi. Parktaki masal kahramanlarını yakından inceleyen ve parkı çok beğenen çocuklar Başkan Yılmaz’a teşekkür etti.

Bolu Belediyesi tarafından yapılan ve açılışı gerçekleştirilecek olan Masal Parkı, sevgi evlerinde kalan çocuklardan büyük beğeni aldı. Açılış öncesinde özel olarak Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu ile birlikte parkı gezen çocuklar, parkta bulunan masal kahramanlarını dikkatle inceledi.

“ÇOCUKLARIMIZIN HOŞÇA VAKİT GEÇİRMESİ İÇİN BU PARKI YAPTIK”

Parkta çocukların her biriyle ayrı ayrı ilgilenen Başkan Yılmaz, “Çocuklarımız bizim için çok özeldir. Bu sebeple sizlerin daha güzel vakit geçirmesi için Masal Parkı yaptık. Dilediğiniz her zaman buraya gelerek hoşça vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca masal parkında bulunan kahramanlarımızın hikayelerini konulan cihazlarda sesli olarak da dinleyebileceksiniz. Sizlerin fikirleri de bizler için çok önemli. Gördüğünüz eksiklikleri ya da isteklerinizi bildirirseniz onları da burada değerlendirebiliriz” dedi.

Gezinin sonunda Masal Parka hayran kalan çocuklar, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a teşekkür etti.