Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

KÜLTÜR EĞİTİM KURUMLARI KAYIT DÖNEMİ DEVAM EDİYOR

KÜLTÜR EĞİTİM KURUMLARI KAYIT DÖNEMİ DEVAM EDİYOR

İstanbul’da 36 yıl, Düzce’de ise 20 yıldır eğitim alanında faaliyet gösteren Özel Kültür Koleji 2018-2019 öğretim yılında Bolu’da Özel Bolu Abant Kültür Fen ve Anadolu Lisesi olarak kayıtlarına devam ediyor.

 

Kurduğu uzman eğitim kadrosu ve başarılarıyla adını duyurmuş olan Kültür Eğitim Kurumları, aynı özveriyle Bolu’da eğitim vermek için öğrencilerini bekliyor.

Özel Bolu Abant Kültür Eğitim Kurumları’nın erken kayıt avantajları hakkında bilgi veren okul kurucu müdürü Hasan Aktürk, “Okulumuz yenilen binası ve uzman kadrosuyla 2018-2019 eğitim öğretim yılına hazır bir şekilde öğrencilerini bekliyor. Önümüzdeki yıl erken kayıt ve eğitim öğretim desteği avantajlarından yararlanmak isteyen velilerimize ekonomik olarak katkı sunacaktır. Başarımızı ayrıca bursla da ödüllendiriyoruz. Abant yolu üzerinde, eğitiminize en uygun fiziki mekan olan Özel Bolu Abant Kültür Fen ve Anadolu Lisemize tüm öğrencilerimizi ve velilerimizi bekliyoruz. Eğitimde başarı ve devamlılık istiyorsanız sizde Kültür’le tanışın. Bilgi almak için 0374 225 25 26 -27-28 telefon numaralarından Özel Bolu Abant Kültür Fen Ve Anadolu Lisesine ulaşabilirsiniz” dedi.

Etiketler: