Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Boluspor’da tempo artıyor

Boluspor’da tempo artıyor


Spor Toto 1.ligin başlamasına 18 gün kala Boluspor’da tempo arttı. Ligin ilk haftasında oynayacağı Osmanlıspor maçını düşünen teknik heyet, oyuncuları hem sezona hemde ligin ilk haftasına hazırlıyor.

Boluspor’da nefesler tutulurken, tempoda giderek artıyor. Ligin başlamasına sayılı günler kala tempo tamamen artırılırken, teknik direktör Sait Karafırtınalar kadro arayışı ise devam ediyor. Günde çift antrenmanla çalışmalarına devam eden kırmızı beyazlılar akşam önce fitness salonunda çalışırken daha sonraki bölümlerde ise tam saha çalışması yaptı.

Bolusporlu oyuncular, yarım sahada karşılıklı kaleli dar alan oyunu oynadı. Kıran kırana geçen oyun dikkat çekerken kırmızı beyazlı oyuncuların hırsları ise görülmeye değerdi. Forma yarışında geride kalmak istemeyen Bolusporlu oyuncular adeta birbirleri ile savaşıyorlar. Önce salonda daha sonra saha çalışmasında bir hayli yorulan Bolusporlu oyuncular tempoları ile teknik heyetin yüzünü güldürdüler.

Temmuz ayının ilk haftasından beri hazırlıklarına devam eden Boluspor kadrosu için birçok oyuncuyu denemeye aldı. Bu denemelerden sonuç alamayan Teknik heyet ilk defa yapılan antrenmanda tam kadro çalıştı. Kırmızı beyazlılar, deneme sürecindeki hiçbir oyuncuyu kadrosuna katmadı. Yapılan çalışmada mevcut kadrosunda bulunan oyuncularla çalışma yapan kırmızı beyazlılar ligin başlamasına 18 gün kala temposunu ise gün geçtikçe artıracağa benziyor.

Etiketler: