Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

YUVAYA GERİ DÖNDÜ

YUVAYA GERİ DÖNDÜ

Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Takımı, dış transferde geçtiğimiz sezon Mamak Belediyespor'da forma giyen tecrübeli guard Volkan İncekara'yı kadrosuna kattı.

Bolu Belediyespor Yönetim Kurulu, 2018-2019 sezonu öncesi transfer çalışmalarını sürdürüyor. Antrenör Murat Yolcu'nun verdiği rapor doğrultusunda öncelikli olarak iç transfere yönelen Basketbol Şube Başkanı Aytaç Eskicioğlu, daha önce iç transferde 4 isimle anlaşma sağlarken, dış transferde de 1 isimle anlaşma sağladı.

İNCEKARA BOLU'YA "EVET" DEDİ

Dış transferde çalışmalarını sürdüren Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Takımı, eski oyuncu tecrübeli gard Volkan İncekara ile yeniden anlaşma sağladı. 1 yıl aradan sonra tekrardan Bolu'ya döndüğü için mutluluğunu ifade eden İncekara "Bolu'da daha önce oynadım. Kısa bir sürede olsa ayrı kaldık. Nasip bugüneymiş. Tanıdığım, sevdiğim ve dostlarımın olduğu bir kulübe geldim. İnşallah geçtiğimiz sezonda yarım bıraktığımız işi tamamlamaya geldim. Başarılı olacağımıza inanıyorum. Transferim kulübümüze ve Bolumuza hayırlı uğurlu olsun" dedi.