Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BASKETBOL'DA BEŞ İMZA BİRDEN

BASKETBOL'DA BEŞ İMZA BİRDEN

Bolu Belediyespor Basketbol Takımı, 2018–2019 sezonu öncesi transfer çalışmalarına başladı. Transfere mevcut kadrodan başlayan, yeşil-beyazlı yönetim Burakcan Dilmaç, Hakan Şanlı, Samet Demirok ve Oğulcan Metehan Deniz ile anlaşma sağlarken, dış transferden de Mehmet Oğuzhan Kızıl'la anlaşma sağladı.

2018–2019 sezonu öncesi transfer çalışmalarına başlayan Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Takımı, tecrübeli koç Murat Yolcu'nun verdiği transfer raporu doğrultusunda çalışmalarına başladı. Transferde ince eleyip sık dokuyan yönetim kurulu, genç ve gelecek vaat eden oyuncuları kadrosuna katmak istiyor.  

5 OYUNCU İMZALADI

Basketbol Şube Başkanı Aytaç Eskicioğlu ve koç Murat Yolcu'nun verdiği rapor doğrultusunda öncelikli olarak mevcut kadrodaki isimlerle görüşme yapan Başkan Eskicioğlu, Oğulcan Metehan Deniz, Hakan Şanlı, Samet Demirok, Burakcan Dilmaç ile anlaşma sağlarken, dış transferde geçtiğimiz sezon Mamak Belediyespor'da forma giyen genç oyuncu Mehmet Oğuzhan Kızıl'la anlaşma sağladı.

“BOLUMUZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

Yapılan transferler sonrası açıklamalarda bulunan Bolu Belediyespor Boluspor Basketbol Şube Başkanı Aytaç Eskicioğlu; “Transfer çalışmalarına hocamızın verdiği rapor doğrultusunda başladık. Birçok oyuncu ile görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Ama önceliğimiz geçtiğimiz sezon takımımızda forma giyen oyuncularla görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Bu görüşmeler neticesinde iç transferde 4 isimle anlaşma sağladık. Diğer arkadaşlarımız ile ilgilide cevap bekliyoruz. Bunun dışında yine hocamızın istediği doğrultusunda dış transferde 1 ismi kadromuza kattık. Şuanda ilk 5 transferimizi yaptık. Görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Önümüzdeki günlerde diğer isimlerle ilgili gelişmeler olacaktır, cevap bekliyoruz. Kulübümüze ve Bolumuza hayırlı uğurlu olsun” dedi.