Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

“FARKLI BİR BOLUSPOR OLACAK”

“FARKLI BİR BOLUSPOR OLACAK”
Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Boluspor, ikinci etap öncesi hazırlık maçında Belçika 1. Lig B takımlarından KVC Westerlo ile 2–2 berabere kaldı. Kırmızı beyazlıların gollerini yeni transferlerden Uğur ve Sinan attı. Maçın ardından Boluspor teknik direktörü Sait Karafırtınalar açıklamalarda bulundu.

Maçın ardından gazetecilere açıklama yapan Boluspor Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar, ilk hazırlık maçında her iki yarıda da değişik 11 futbolcu ile oynadıklarını söyledi.

İlk etap kamp döneminin bu maç ile sona erdiğini belirten Karafırtınalar, şunları kaydetti: “Sabah antrenman yaptık. Aşağı yukarı 10 gündür çift idmanlarla hazırlandık. Takımı görmek adına bana göre önemli bir sınavdı. Başarılı da oynadılar. Kaynaşmak tabii ki zaman alacak. Giden oyuncularımız var. Onların yerine gelen oyuncularımız var. Dediğim gibi ilk etap tamamen kuvvet çalışması şeklinde geçti. Çok fazla taktik çalışamadık. Ama bundan sonraki etapta biraz daha taktiksel oyunlara ağırlık vereceğiz. İkinci maçtan sonra inşallah daha farklı bir Boluspor olacak” dedi.