Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Çarıkcı’dan Guido açıklaması

Çarıkcı’dan Guido açıklaması
Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını büyük sessizlik içerisinde sürdüren Boluspor, 2 Temmuz’da başlayacak kamp öncesi eksik bölgelerine takviye yapma peşinde. Boluspor kulübü başkanı Necip Çarıckı, transfer çalışmaları hakkında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

İmza töreninin ardından transfer çalışmaları ile ilgili de açıklama yapan Boluspor Kulüp Başkanı Necip Çarıkcı; “Bir sağbek bir santrafor, bir de stoper şu anda alacağımız mevkiiler. 3 tane daha genç futbolcu alacağız ve toplam 11 transfer ile işi bitireceğiz” dedi.

Çarıkcı sözlerine şöyle devam etti: “Şu anda dış transferden 4 futbolcu aldık. 5’inci transferi de yaptık. Geriye 4 veya 5 transfer kalıyor. Bunu da herhalde sezon başlangıcı 2 Temmuz’a kadarda 3 topçu alıp, 2 tane bırakırız. Toplamda 5–6 transfer şu anda gerekiyor. Guido Koçer ile görüştük. Onun da büyük ihtimalle menajeri gelecek, bizde olacak. Bir sağbek bir santrafor, bir de stoper şu anda alacağımız mevkiiler. 3 tane daha genç futbolcu alacağız ve toplam 11 transfer ile işi bitireceğiz” ifadelerini kullandı.

Etiketler: