Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

MUDURNU 30 YIL ARADAN SONRA BİR İLKİ YAŞIYOR!

MUDURNU 30 YIL ARADAN SONRA BİR İLKİ YAŞIYOR!
AK Parti Milletvekili Adayı Metin Vural, 24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala gittiği baba ocağı Mudurnu’da vatandaşların büyük desteğini aldı. Vural; “İnşallah sizlerin bu büyük desteğiyle Bolu’da 3-0’ı yakalayacağız” dedi.

AK Parti Milletvekili Adayı Metin Vural, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri dolayısıyla çalışmalarına bugün doğup büyüdüğü Mudurnu’da devam etti.

İlçe merkezinde kurulan pazarda “Güçlü Meclis, Güçlü Hükümet, Güçlü Türkiye” için AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek isteyen Metin Vural’a Mudurnulular ilgi gösterdi.

Yaklaşık 30 yıl aradan sonra Mudurnu’dan ilk kez bir milletvekili adayının çıktığına dikkat çeken vatandaşalar, bölgeyi temsil etmesi için Metin Vural’ı mecliste görmek istediklerini ifade ederek, tüm Mudurnuluların da siyasi görüşlerini bir kenara bırakarak Mudurnu’nun öz evladı Metin Vural’a sahip çıkması gerektiğini söylediler.

Vatandaştan şiirli destek

AK Parti Milletvekili Adayı Metin Vural, Mudurnu’da yaptığı çalışmalar esnasında bir de sürprizle karşılaştı. 30 yıl aradan sonra ilk kez Mudurnulu bir milletvekili adayı çıkartmanın heyecanını yaşayan Güllüören Köyü sakinlerinden İsmail Çakır, kaleme aldığı şiiri Metin Vural’a teslim etti. Çakır’ın şiiriyle duygu dolu anlar yaşayan AK Parti milletvekili adayı Metin Vural,  Mudurnuluların milletvekili özlemine 24 Haziran’da son vereceklerini söyleyerek; “İnşallah sizlerin bu büyük desteğiyle Bolu’da 3-0’ı yakalayacağız” dedi. Vural ayrıca mektubu da ömrünün sonuna kadar saklayacağını da söyleyerek İsmail Çakır’a desteği ve şiir jesti için teşekkür etti.

 

Etiketler: