Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

GEREDE’DE GİYSİ KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

GEREDE’DE GİYSİ KAMPANYASI DEVAM EDİYOR
Gerede Belediyesi tarafından her sene düzenlenen kıyafet yardımı kampanyası devam ediyor. Vatandaşların kampanya kapsamında ihtiyaç fazlası kıyafetlerini Bilgievine bırakıyor.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu sene de Gerede Belediyesi tarafından gerçekleştirilen “Giymediklerinizi Giyecekler Var” isimli giysi kampanyası, bu yıl Gerede Belediyesi Ramazan Dede Bilgi Evi’nde devam ediyor. Vatandaşlar, vermek istedikleri ihtiyaç fazlası kullanılabilir, temiz ve ütülü giysilerini kampanya çerçevesinde Ramazan Dede Bilgievine bırakıyorlar.

Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar Ramazan Dede Bilgievi’nde oluşturulan hayır çarşısına yaptığı ziyaretle incelemelerde bulundu ve konuyla ilgili burada yaptığı açıklamada kampanyaya ilişkin şunları söyledi:  “Her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz “Giymediklerinizi Giyecekler Var” isimli elbise dağıtım kampanyamız Ramazan Dede Bilgievinde başladı. Vatandaşlarımız, ihtiyaç fazlası kullanılabilir, temiz ve ütülü giysileri kampanya çerçevesinde Ramazan Dede Bilgievine bırakıyorlar. Gelen giysiler görevli personel tarafından titizlikle ayrıştırılıp askılara asılıyor. Görevli arkadaşlarımız, ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize bir mağazadan alışveriş yapıyor duygusunu yaşatabilmek için büyük çaba ve gayret göstererek çalışıyorlar. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızda Ramazan Dede Bilgievine gelerek, ihtiyaç duydukları elbiseleri alabilirler.”

10 gündür devam eden elbise dağıtım kampanyasından şu ana kadar yaklaşık 1500 vatandaşın yararlandığı ve kampanyanın Ramazan Bayramı Arefe günü öğle saatlerine kadar devam edeceği belirtildi.

 

Etiketler: