Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

"24 Haziran sıradan bir seçim değil"

24 Haziran tarihinde gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri için AK Parti Bolu Teşkilatlarının çalışma performansından memnun olduğunu belirten Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “24 Haziran sıradan bir seçim değil” dedi.

AK Parti Bolu İl Teşkilatının güçlü bir yapıya sahip olduğunu ve bunu da seçim kampanyasında sahaya çok net bir şekilde yansıdığını ifade eden Başkan Yılmaz; "AK Parti Bolu Teşkilatları olarak aynı günde en az 3 farklı bölgede çalışma yapan bir ekibiz. Bolu'da böyle güçlü bir yapıya sahip başka bir siyasi parti bulunmamaktadır. Bugüne kadar seçim kampanyası için çalışma yaptığımız mahallelerde ve bölgelerde konuştuğumuz Halkımızın bize olan ilgisi, bizleri son derece memnun etmiştir" dedi.

24 Haziran'da yapılacak olan seçimlerin sıradan bir seçim olmadığını ve seçimler sonucunda bir sistem değişikliği yaşanacağını hatırlatan Yılmaz, sistem değişikliğinin diğer ülkelerin aksine tamamen barışçıl havada gerçekleşmesinin en büyük nedeninin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu söyledi.

24 Haziran seçimleri ile ilgili değerlendirmede bulunan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz; "Halkımızın gerek yerel yöneticiler olarak bizden, gerekse de merkezi hükümete yönelik bazı talepleri olmasına karşılık gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki; tek söylem birliktelikleri var o da bu ülkenin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sahip çıkmak. Bu seçimlerin sıradan bir seçim olmadığını biliyoruz. Be seçimler, Türkiye'nin sistem değiştirdiği seçimler. Dünyada sistem değişiklikleri hep savaşlarla olmuştur. Barış yoluyla, demokratik kurallar çerçevesinde bir ülkede sistem değişikliği ilk defa Türkiye'de oluyor o da Sayın Recep Tayyip Erdoğan sayesinde gerçekleşiyor. Biz de O'nun davasının birer neferi olarak yardımcı olmaya çalışıyoruz. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun" diye konuştu.

Etiketler: