Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ZONE FIT CLUB BÜYÜK BAŞARISI

ZONE FIT CLUB BÜYÜK BAŞARISI
ZONE FIT CLUB Spor Salonunda antrenörü  Göksel İVDİL' in yarışmaya hazırladığı sporcu Seray ALTUN, Avrasya Powerlifting Şampiyonasında kendi sikletinde 1. Olarak altın madalyayı Bolumuza getirdi. Yarışmaya 15 e yakın ülkeden çok sayıda sporcu katıldı.


 ALTIN MADALYA BOLU'NUN...

Zone Fit Club Antrenöru Göksel  Hoca;  Vücut geliştirme çok eski ve bir çok yönüyle etkili  bir spor dalıdır. Bu spor  kas kutlesini arttirma, kilo alma ve kilo vermeye hizmet ettiği gibi, esneklik, dayanıklılık, düzgün duruş ve güç kazanmak için de yapılmaktadır. Powerlifting vücut geliştirmenin güç ayağıdir . Yarışmacımız Seray 51 kiloda,  3 harekette toplam 287 kg kaldırırak 1. olmuş ve  Altın Madalyayı almaya hak kazanmıştir. Tabi bu spor salonumuz ve Bolu için de bir gurur kaynağı. Gençlerin yeteneklerini keşfedip üstüne gitmek, işlemek gerekiyor. Bolumuza bu madalyayı kazandirdigimiz için gururluyuz.

GÜCÜMÜ KEŞFETTİ, IŞIĞI GÖRDÜ…

Sporcu Seray Altun ise benim ilk yarışmamdı, powerliftingte profesyonellige ilk adımımdi. Üniveristeyi  kazaninca Bolu'ya geldim. Daha öncesinde vücut geliştirmeyle uğraşıyordum ancak Göksel Hocayla tanışmak benim için çok büyük bir şans oldu. Gücümü keşfetti, ışığı gördü. Ben sadece 6 aydır buradayım ve yarışmaya 1 ayda hazırlandık. Önce sadece vücut geliştirmek icin salona kayıt yaptırdım. Sonra geliştikçe yarışma hedefimiz oldu. Yarışmada çok sayıda ülkeden sporcu vardı , uzun süre çalışmış ve güçlü rakiplerdi. Onların arasından sıyrılıp altın madalyayı almak benim için de çok gurur verici. Bilgisi, tekniği, sabrı ve desteğiyle  bunu antrenörüme borçluyum.

Etiketler: zone fit club buyuk basarisi