Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

MHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI FERHAT BAĞCI...

MHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI FERHAT BAĞCI...
Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Milletvekili Aday Adayı Fert Bağcı yaptığı açıklamada, MHP’nin siyaset geleneği ve terbiyesi içinde kendisine  verilecek görevleri layıkıyla yerine getireceğini ifade etti.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin genç adaylarından Bolulu iş adamı Ferhat Bağcı yazılı olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

Hilal ile Haç’ın savaşında Müslüman bir Türk evladı olarak savaşa dahil olmak istiyorum İslam Dünyası’nın umudu ve son kalesi Türkiye üzerinde, iç ve dış mihraklar bir olup sinsi bir savaş yürütülmektedir. Hilal ile Haç’ın savaşında Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanımızla omuz omuza mücadele verirken, ben de Şair Mehmet Emin Yurdakul’un ‘’insan olan vatanının kuludur, Türk evladı evde durmaz giderim’’ sözlerinden hareketle olduğum yerde durmayı değil memleket için çalışmayı vatanımın kulu olmayı, milli birlik ülküsünü meclise taşımayı tercih ettim.

Esasen öz ve öz Türk Yurdu olan Bolu’nun güzel ilçesi, yiğit Köroğlu’nun diyarı Dörtdivan’ın bir çocuğu olarak bundan başka bir davranışı seçemezdim. Bu doğrultuda Allah nasip eder de TBMM çatısı altında milletimize hizmet etme fırsatı yakalarsam, ülkemizin ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda gereken azim ve iradeyi göstereceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın. MHP’nin siyaset geleneği ve terbiyesi içinde bana verilecek görevleri layıkıyla yerine getireceğim. Bu duygularla aziz milletimizi bir kere daha selamlıyor, esenlikler diliyorum’’