Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ALEMDAR GÜVEN TAZELEDİ

ALEMDAR GÜVEN TAZELEDİ
2017-2018 Sezonu sonrası Olağan Kongreye giden Bolu Belediyespor Yönetim Kurulu, 20Nisan Cuma günü kongresini Kulüp tesislerinde gerçekleştirdi. Kongrede tek liste olarak seçime giren Engin Alemdar’ın listesi yeniden seçildi.

Geçtiğimiz yıl göreve gelen Bolu Belediyespor Kulüp Başkanı Engin Alemdar ve Yönetim Kurulu, 20 Nisan Cuma günü kulüp tesislerinde Olağan kongresini yaptı. Tek liste olarak yeniden seçime giren Başkan Engin Alemdar’ın listesi yeniden başkanlığa seçildi.

ALEMDAR “HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

Bolu Belediyespor Kulüp Başkanı Engin Alemdar ise kongrede yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. Alemdar “Bolu Belediyespor Kulübü bünyesinde Voleybol, Basketbol, Hokey, Hentbol, Bocce, Bisiklet, Atletizm gibi 18 branşta faaliyet gösteren ve içinde birçok milli sporcu ve antrenöre sahip olan bir kulübümüzdür. Sahip olduğu kaynakları Bolunun Spor Turizmi noktasında spora ve sporcuya aktaran, her alanda kendi kendine yeten bir kulüp haline getirmeye çalışmaktayız. Yeni Yönetimimizle birlikte daha çok çalışarak Bolu Belediyespor Kulübünü daha ileriye taşıyacağımıza inanıyorum. 2500 sporcumuzla ilimizi en iyi şekilde temsil etmeye devam ederken, bir yandan da sporcu sayımızı bu yılsonu itibariyle 3500 yapmayı hedefliyoruz. Kongremiz Bolu’ya ve Bolu Spor camiasına hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

BOLU BELEDİYESPOR YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Engin Alemdar

Süleyman Özbağ

Kazım Konak

Erdem Yılmaz

Haluk Yerlikaya

Hakan Özsoy

Aytaç Eskicioğlu

Mazhsar Bozoğlu

M.Cem Bozkurt

Etiketler: