Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

TSO'DAN AK PARTİ'YE ZİYARET

TSO'DAN AK PARTİ'YE ZİYARET
Geçtiğimiz hafta gerçekleşen seçimler sonrası yeniden oluşan Bolu Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Meclis Divanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay'ı ziyaret ettiler.

İl Başkanı Nurettin Doğanay, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın  ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri'nin karşıladığı Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Heyetinde; BTSO Meclis Başkanı Halit Ergül, BTSO Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, BTSO Meclis Divanı Üyeleri ve BTSO Yönetim Kurulu Üyeleri yer aldı.

 

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Halit Ergül ve Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş öncülüğündeki Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Heyetine ziyaretleri için teşekkür eden AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, yeni oluşan BTSO Kurullarına hayırlı olsun dileğinde bulundu.

 

Doğanay; "İktidar Partisi olarak Bolu iş dünyası ile sağladığımız uyum ve köprünün en önemli ayağı, Bolu Ticaret ve Sanayi Odamızla olan uyumumuzdur. Bundan önceki dönemde de Türker Ateş Başkanımız önderliğinde ve geçmişte görev alan Meclis, Yönetim Kurulu Üyelerimizle çok güzel çalışmalarımız oldu. Sorunların tespiti ve çözümü noktasında gerek Bolu ayağında gerekse de Ankara ayağında Bolumuz için önemli çalışmalara imza attık. Yeni oluşan Bolu Ticaret ve Sanayi Odamızın organlarıyla da bu uyumun artarak devam edeceğini ümit ederek, hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum" dedi.

 

Bolu Ticaret ve Sanayi Odasının da aynı dönemde seçim sürecine girmesinden dolayı AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ve yeni Yönetim Kuruluna hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiremediklerini belirten BTSO Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş de yaptığı konuşmada; "Öncelikle gecikmiş biz ziyaret olsa da İl Başkanımız Nurettin Doğanay ve Yönetim Kurulu Üyelerimize hayırlı olsun dileklerimizi sunuyorum. Bolu Ticaret ve Sanayi Odası olarak siyasi partilere aynı mesafede durmamıza karşılık, AK Parti iktidar partisi olduğundan dolayı Bolu için daha fazla birlikte mesai harcamaktayız. Bolu'nun, Bolulu iş adamlarımızın, sanayicimizin sorunları, beklentileri noktasında bugüne kadar yürüttüğümüz başarılı çalışmalarımıza bundan sonra yeni denemde de devam edeceğimize inanıyorum" şeklinde konuştu. 

Etiketler: