Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ERCAN TELEKOM | BOLU

ERCAN TELEKOM | BOLU
ERCAN TELEKOM BOLU'NUN TAM YETKİLİ SATIŞ OFİSİ: Henüz GSM sektörü daha yaygınlaşmamışken, Bolu’da hem telefon satışı hem de telefon tamirciliği sektöründe öncü kuruluş olan ERCAN TELEKOM 2001 yılından bu yana Türk Telekom Bolu Bayisi olarak hizmetine devam ediyor. Türk Telekom’un bütün imkanlarını size sunan Ercan Telekom PTT Caddesi’nde…

 Ercan Telekom Firma Sahibi Ali Ercan Yücel, firmanın sektöre başlangıcıyla ilgili şunları söyledi:

 1980 yılında babamın emekli olması sonrasında Ankara’dan Bolu’ya geldik. Bolu’da telefon tamiri ve satışı üzerine 50. Yıl okulunun orada bir dükkan açtık. 1986 senesinde Cumhuriyet Endüstri Meslek Lisesi Elektronik Bölümünden mezun oldum. Askere gidip geldikten sonra da Evkur’un yanında babam bir telefon dükkanı açmıştı. Onu kendisinden devraldım. Orada telefon tamiri ve satışı olarak başladık bu işe. Daha sonra GSM sektörü Türkiye’ye girdiğinde Nokia’nın bayiliğini alarak sektöre devam ettim.şartlar gereği GSM sektörünü bıraktıktan sonra Türk Telekom bayiliğine başladım. 2001 yılından bu yana bayi olarak devam ediyorum. 11 yıldır PTT Caddesinde kendi iş yerimde ticarete devam ediyorum. Bolu’nun ilk telefoncusuyuz diyebilirim. Bolu’da telefon tamiri ve GSM satışı yokken bu sektöre başladık diyebilirim. Bolunun yerlisi olduğumuzdan ötütü Herkes bizi iyi bilir. Türk Telekom bayiliğinin bütün imkanlarını Bolululara sunuyoruz. Artık GSM de teknik servis hizmeti vermiyoruz. Fakat  Karel ve Multitek telefon santrallerinin bayisiyim. İsteyen olursa bu konuda da satış ve teknik servis desteği veriyoruz.  

BOLU ERCAN TELEKOM OLARAK

 Türk telekom mobil yeni hat satışı numara taşıma, türk telekom internet satışı, türk telekom ev  ve iş telefon hattı  satışı işyerlerine özel numaralar seçerek  siz Bolu halkına hizmet vermekteyiz. Ayrıca her türlü sabit telefonları,telsiz telefonları, tuşlu ve dokunmatik cep telefonları 2. el cep telefonları satışımız mevcuttur. Turk telekom mobil hattı ve turktelekom internet hattı üzerine12,24,36 ay taksitli cep telefonları vermekteyiz. her türlü aksesuar satışımız vardır. Fatura tahsilatında müşterilerimizin kapı kapı dolaşmasına gerek kalmadan Elektirik,Su,Doğalgaz,Cep Telefonu, İnternet ,Digiturk ,D smart,ev ve iş telefon faturaları TAHSİLATI yapılmaktadır.

  ERCAN TELEKOM BOLU'NUN TAM YETKİLİ SATIŞ OFİSİ FİRMA REHBERİNE GİTMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN 

 TEL 0 374 215 6680 

Faks0 374 217 1812

E-posta[email protected] 

AdresKaraçayır Mahallesi PTT Caddesi Konuk Apartmanı 10/B Bolu 
Mesai Saatleri08:30-19:30