Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

DENİZBANK KOBİ'YE 'NEFES' ALDIRACAK

DENİZBANK KOBİ'YE 'NEFES' ALDIRACAK
Finansman zorluğu çeken KOBİ'lere Denizbank’tan 'Nefes' aldıracak kredi imkânı geldi. Banka, 'Nefes Kredisi' ile aylık 0,99 faiz ile 200 bin liraya kadar kredi verecek.

Nakitte sıkışan esnafın imdadına Denizbank yetişti. KOBİ'lere nefes aldıracak 'Nefes Kredisi'ni hayata geçiren banka aylık 0,99 faiz oranıyla 18 ay vadeli 200 bin liraya kadar kredi imkânı sunacak.

Denizbank, tek özel banka olarak destek verdiği Nefes Projesi’nin ikincisi kapsamında, TOBB ve KGF ile KOBİ’lerin hayatına değer katacak bir işbirliği gerçekleştirdi. Bu kapsamda 6 ay anapara ödemesiz dönem (ayda bir faiz ödemeli) içeren, sonraki 12 ay aylık eşit taksitli olmak üzere toplam 18 ay vadeli olarak, aylık %0,99 faiz oranı ile 200.000 TL’ye kadar Nefes kredisi imkânı sunan banka, KOBİ’lere ve dolayısıyla Türkiye ekonomisine desteğini sürdürüyor. 

PİYASANIN ALTINDA FAİZ ORANI SUNACAK

Geçtiğimiz yıl KOBİ’lere rahat bir nefes aldırmak üzere hizmete alınan ‘Nefes Projesi’nin ikincisi TOBB ve KGF işbirliğinde hayata geçirilirken, DenizBank işbirlikleriyle Türkiye’nin dört bir yanındaki işletmeler için değer üretmeye devam ediyor. 

Bankanın TOBB ve KGF ile yaptığı anlaşma kapsamında, 6 ay anapara ödemesiz dönem (ayda bir faiz ödemeli) içeren, sonraki 12 ay aylık eşit taksitli olmak üzere toplam 18 ay vadeli olarak ve aylık %0,99 faiz oranı ile 200.000 TL’ye kadar ‘Nefes’ kredisi kullanabilecekler. KOBİ’ler, başvurularını aynı gün içinde sonuçlandıracak ve ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilecekler.

“KOBİ’LERİMİZİN HER TÜRLÜ İHTİYACINA YANIT VEREBİLİYORUZ”

İşbirliğiyle ilgili açıklama yapan Denizbank Bolu Şube Müdürü Yavuz Ergün şöyle konuştu; “KGF ve TOBB ile yaptığımız protokol; Nefes projesinin ikincisi kapsamında KOBİ’lere özel kredi avantajları sunuyor. Mart ayı sonunda Sayın Başbakan’ın katılımıyla ikincisi lanse edilen projede yer alan tek özel banka olmanın gururunu taşıyor, günün ihtiyaç ve gerekliliklerine uygun ürün ve çalışmalarımız ile KOBİ’lerimize destek oluyoruz.

Geçtiğimiz sene yıllık %9.90 ile 150.000 TL’ye kadar kredi verirken, bu sene aylık %0,99 faiz oranı ile 200.000 TL’ye kadar ‘Nefes’ kredisi imkânı sunuyoruz. Bilindiği gibi ekonomimizi ayakta tutan, toplam firma sayısının yüzde 99’unu, istihdamın yüzde 74’ünü, ihracatın yüzde 54’ünü oluşturan ve daha da önemlisi aileleriyle birlikte 30 milyonun üstünde bir nüfusa tekabül eden KOBİ’lerimize destek olmayı, ülkemizin sürdürülebilir gelişimi için öncelikli sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Bu kapsamda, yeni kredi modellerimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ihtiyaç duydukları her an KOBİ’lerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Etiketler: