Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

AZİZ YILDIRIM KONGRE ÜYELERİYLE BİR ARAYA GELDİ

AZİZ YILDIRIM KONGRE ÜYELERİYLE BİR ARAYA GELDİ
Bolu’da ziyaretlerde bulunan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, kongre üyeleri ve temsilci üyelerle Bolu Fenerbahçeliler Derneğinde bir araya geldi.


Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Boluspor lu yöneticilerinde bulunduğu toplantıda bir sohbet gerçekleştirdi.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü tarafından başlatılan "1907 Okul 1907 Pota" projesi kapsamında Bolu Fenerbahçeliler Derneğinin daveti için Bolu’ya gelen Aziz Yıldırım, Dernek yönetimi ve kongre üyelerinin yanı sıra temsilci üyelerle sohbet gerçekleştirdi.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın da bulunduğu toplantıda Başkan Aziz Yıldırım Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a isminin yazılı çubuklu Fenerbahçe forması hediye ederke, Başkan Yılmaz ise Yıldırım’a Bolu’nun yöresel ürünlerinden oluşan bir sepet hediye etti.

Bolu Fenerbahçeliler  Derneği Başkanı Selçuk Zorlu, 14 Bolu  yazan çubuklu forma hediye eden Aziz Yıldırım dernek çalışmaları hakkında Zorlu’dan bilgi aldı. Dernek üyelerini tek tek dinleyip fikirlerini not eden Aziz Yıldırım kendisine sorulan birçok soruya içtenlikle cevap verdi.

Bolu Fenerbahçeliler Derneğinin yaptığı çalışmalara destek veren kişilere plaket takdim eden Başkan Aziz Yıldırım tek tek teşekkür etti.

Fenerbahçe kulüp başkanı Aziz Yıldırım dernek onur defterine ise şunları yazdı: “Fenerbahçeliler  Bolu Derneğine, Bugün derneğimizi ziyaret ettim. Kongre üyelerimizle kulübümüzün sorunları ve yapılması gereken konularla ile ilgili söyleşide bulunduk. 3 Temmuz’un henüz bitmediğini ve devam ettiğini ifade ettim. Dernek lokalinin güzel ve kaliteli şekilde yapılması bizleri mutlu etti. Sayın Dernek başkanımız Selçuk beyin emeklerine derneğin yaşamasını sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ederim”

Bolu’ya daha önce gelemediğini ifade eden Aziz Yıldırım, bundan sonraki dönemlerde sık sık geleceğim mesajı verdi. Yapılan sohbetin ardından hatıra fotoğrafı çekiminin ardından Aziz Yıldırım, Bolu Fenerbahçe Derneğinden ayrıldı.

Etiketler: