Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

Arabanın için de sızdı... (Bolu)

Arabanın için de sızdı... (Bolu)
Bolu’da, uyuşturucu kullandıktan sonra vatandaşlar tarafından yerde hareketsiz bulunan genç, “alkol aldıktan sonra mantı yedim. O yüzden midem bulandı, bir şeyim yok” diyerek kendisini savundu. Kanayan kafasını ise gazetecilerin uyarısı üzerine fark etti.

Edinilen bilgiye göre, Bolu merkeze bağlı Örencik Köyü yolu üzerindeki park halindeki bir otomobilin yanında hareketsiz yatan bir şahıs olduğunu gören vatandaşlar durumu polis ve 112 Sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler, yerde hareketsiz yatan E. C.’yi, yattığı yerden kaldırdılar. Ayakta durmakta zorlanan ve kendisinde olmayan E. C.’ye, olay yerine gelen 112 Sağlık ekipleri su vererek kendisine gelmesini beklediler.

Tedaviyi kabul etmedi

Kafasından kanlar akan E. C., sağlık ve polis ekiplerinin tüm çabalarına rağmen hastaneye gitmeyi reddetti. Uyuşturucu kullanan gencin bir sorununun olmadığını söylemesi üzerine 112 Sağlık ekipleri olay yerinden ayrıldı.

Yaralı olduğunun farkında olmadı

E. C., kendisini görüntüleyen gazetecilerin ‘uyuşturucu mu kullandın?’ sorusuna, “Uyuşturucu kullanmadım. Alkol kullandım. Sonra üzerine mantı yedim. O yüzden midem bulandı. Ondan dolayı böyleyim” şeklinde cevap verdi.

Kafasının kanadığını fark etmeyen genç, gazetecilerin uyarması üzerine önce kafasının kanamadığını söyledi. Daha sonra otomobilin aynasına bakan genç, ‘Evet, dün yarıldı. Dükkanda vurdum’ dedi.

Kullandığı uyuşturucunun etkisinden uzun süre çıkamayan E. C., olay yerine gelen ailesine teslim edildi.

 

Etiketler: