Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

ERDOĞAN’DAN BGC ZİYARETİ

ERDOĞAN’DAN BGC ZİYARETİ
Bolu İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, Bolu Gazeteciler Cemiyeti Sosyal Tesisi’ni ziyaret ederek, basın mensuplarıyla sohbet etti.

İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan ve Asayiş Şube Müdürü Mehmet Çömlekçi, Karaçayır Mahallesi’nde bulunan Bolu Gazeteciler Cemiyeti Sosyal Tesisi’ni ziyaret etti. Bolu’da görev yapan basın mensuplarının da yer aldığı ziyarette, gazeteciler ile Emniyet Müdürü Erdoğan arasında sorun ve çözümlere yönelik fikir alışverişleri yapıldı.

“ARKADAŞLARIMIZA KOLAYLIKLAR DİLİYORUM”

Bolu basınına duyarlı haberciliğinden dolayı teşekkür eden İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, “Gazeteciler de bizim gibi toplum yararına çalışan ve önemli bir görev üstlenen kişiler. Bolu’da görev yapan kişiler olarak, önceliğimiz şehrimizdeki vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğin sağlamak. Biz emniyet görevlileri bunu sağlamaya çalışırken, gazeteci arkadaşlarımızın da toplumu bilgilendirmek gibi bir görevleri var. Görev yapan gazeteci arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyorum” şeklinde konuştu.

“VATANDAŞLARIMIZ İÇİN DE BÜYÜK BİR ŞANS”

Ziyaretten dolayı memnun olduklarını ifade eden Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Velioğlu, “Yaklaşık 2 yıl önce Karaçayır Mahallesi’nde açılan ve yaptığımız yeniliklerle hem Bolu’daki gazeteci arkadaşlarımıza hem de dostlarımıza hizmet veren sosyal tesisimizde sayın müdürümüzü misafir etmekten dolayı çok mutluyuz. Müdürümüzün, Bolu halkıyla birebir temas halinde olması vatandaşlarımız için de büyük bir şans. Kendisi muhtarlarımıza da yaptığı ziyaretlerle halkın nabzını yakından takip ediyor. Bolu’nun huzur kenti olmasında en büyük paya sahip olan Bolu İl Emniyet Müdürlüğü personeline İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan nezdinde teşekkür ediyoruz” dedi.

Etiketler: