Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

BÜYÜK YARA ALDIK

BÜYÜK YARA ALDIK

Sahasında etkisiz bir futbol ortaya koyan Boluspor, zirve yolunda çok önemli iki puan bıraktı. Pozisyon bulmakta zorlanan kırmızı beyazlılar, Erzurumspor karşısında 1 puana razı oldu. Karşılaşma genelinde fizik kapasitesinin düştüğü görünen Boluspor yorgun bir görüntü verirken, kırmızı beyazlıların eski mücadelesinden eser yoktu. 

Kırmızı beyazlı ekip fizik kapasite olarak arka arkaya oynadığı maçlar sonrası B.B Erzurumspor maçında yorgun bir görüntü verdi. Sezon başından bu yana fizik kapasitesi ile güçlü bir görüntü veren Boluspor, rakipleri karşısında en büyük silahı ise güçlü kuvvetli mücadele eden bir takım görüntüsünde olmasıydı.

Bu görüntüyü B.B Erzurumspor karşısında veremeyen kırmızı beyazlılar hayal kırıklığı yarattı. Sahasında şok beraberlikle büyük bir yara alan kırmızı beyazlıların, kazanması durumunda ilk 2 şansı olacaktı. Kırmızı beyazlı ekip oynadığı futbol ile hayal kırıklığı yarattı.

Bu sezon oynadığı karşılaşmalar içersinde pozisyon bulmakta en çok zorlandığı maçlardan biri olan B.B Erzurumspor karşısında etkisiz bir futbol ortaya koyan kırmızı beyazlılar, gol pozisyonu bulamadı. Rakip B.B Erzurumspor, Boluspor’a oranla daha atak oynadığı bir görüntü ortaya çıkarken, Boluspor 90 dakika sonunda aldığı 1 puanla ilk 2 şansı için büyük bir yara almış oldu.

Etiketler: