Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

GEZPEN BOLCAM

GEZPEN BOLCAM
GEZPEN-BOLCAM Doğrama Yapı Malzemeleri Doğalgaz Mühendislik İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. ( AIRFEL- DAIKIN KLİMA- GEZPEN- BOLCAM- EGE PEN)

1994 yılı Şubat ayında küçük ölçekli bir atölye büyüklüğünde Sanayi Sitesi 5.Blok No:7’de 170 m2 kapalı alanda GEZPEN PLASTİK DOĞ. LTD. ŞTİ. adına kurulan işletmemiz Ege Profil Bayiliğinde PVC Doğrama imalatına başlamıştır. Gelişmeyi ve büyümeyi hedefleyen işletmemiz ileriki dönemde Alüminyum Doğrama ve Demir Doğrama alanında da hizmet vermiştir.

1997 yılında ortak olduğu BOLCAM LTD. ŞTİ.’nin tüm hisselerine 2001 yılında sahip olarak ürün yelpazesine cam ve cam ürünlerini de eklemiştir. İki şirketin birleşmesi neticesinde şirketin ünvanı GEZPEN-BOLCAM DOĞ. CAM ve İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak değişmiştir.

PVC ve Cam üzerine iki ayrı yerde kurulan şirketimizi bir sahada toplamak için; 2003 yılı Ekim ayında 2200 m2 kapalı alan 1150 m2 açık alana sahip yeni işyerine başlamış 2005 yılı Mayıs ayında Kapılıca Yolu 2.km ( Fidanlık Yanı ) yeni adresine taşınmıştır. 2007 yılında şirketimiz Mermer Atölyesini 2010 yılında Doğalgaz, Kalorifer, Sıhhi Tesisat ve Mühendislik İşini de bünyemize alarak şirketimiz GEZPEN-BOLCAM DOĞRAMA YAPI MALZEMELERİ DOĞALGAZ MÜH. İNŞ. SAN.VE TİC. LTD.ŞTİ. olarak faaliyetine devam etmektedir.

GEZPEN BOLCAM FİRMA REHBERİ İÇİN TIKLAYIN