Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

AŞKINIZI FAY YAMANER İLE KUTLAYIN!

AŞKINIZI FAY YAMANER İLE KUTLAYIN!
14 Şubat 2018 Çarşamba günü Sevgililer günü; mücevherden, hediyelik eşyaya, kozmetikten, çiçekçiliğe birçok sektörü hareketlendirdi. Sevgililer gününe özel kampanyalar düzenleyen birçok firma fiyatlarında indirimlere başladı. İlimizde yıllardır ilkleri Bolu halkıyla buluşturan ‘’Fay Yamaner Mücevher’’ de bu özel günde misafirlerine sürpriz fırsatlar sunuyor.


Fay Yamaner Mücevher 14 Şubat’a özel kampanyalarıyla sevdiklerinin yüzünü güldürmek isteyen misafirlerini 14 Burda AVM ve İzzet Baysal Caddesi mağazalarına davet ediyor.

Atasay, Cetaş, Regold, Asgold ve Han İstanbul gibi kuyumculuk ve mücevher sektörünün en özgün koleksiyonlarını üreten firmaların bayilikleri ile Fay Yamaner Mücevher hediye seçeneklerinde yüzlerce alternatif ile fark yaratıyor. “Tak Sana Yakışanı” sloganı ile dikkat çeken Atasay’ın en trend koleksiyonları sadece Fay Yamaner Mücevher’de.  Atasay’dan yapılacak alışverişlerde pırlanta taşlı melek kolye hediye.

Fay Yamaner Mücevher’e özel tasarlanan “Sonsuz Aşk Yüzüğü, Tamtur Alyans ve Tektaş Alana Beştaş Bizden Hediye” gibi sevgililer gününe özel kampanya modelleri 299TL - 449TL fiyat aralığı ve 4 taksit avantajı ile tüm misafirlerini kucaklıyor.

Bu cazip fiyatlı özel yüzük modellerinin yanında Fay Yamaner Mücevher tarafından  “GÜMÜŞ İŞLEMELİ MÜCEVHER KUTUSU”  HEDİYE edilmesi bayanlar tarafından büyük ilgiyle karşılanıyor. Türkiye’nin saatçisi Saat&Saat’in markaları Versace, Burberry, Guess, Armani ve Fossil markalarının bayilikleri ve Lacoste, Seiko, Tissot, Swatch gibi her yaş, her bütçeye uygun yüzlerce saat alternatifi ile Fay Yamaner Mücevher hediye denilince ilk tercih olmaya devam ediyor.

Kuyumculuktan fazlası mottosuyla büyümeye devam eden Fay Yamaner  14 Burda AVM de yeni açılan saat ve aksesuar mağazası ile ilgi odağı oldu. Pırlanta montür ve altın işçiliği örnek alınarak üretilen gümüş takı koleksiyonları ile uygun bütçelere yüzlerce hediye alternatifi sunuyor.  Bunların yanı sıra dünya markası ‘’SWAROVSKİ, GUESS, ARMANİ, MICHAEL KORS’’ gibi markaların özel tasarım çelik takı koleksiyonları ile zevkli bay ve bayanların gözdesi oldu. Ayrıca saat ve aksesuar mağazasında Sevgililer Gününe özel her 250 TL’lik alışverişe 50 TL anında indirim uygulanıyor.

Sevgililer günü kampanyalarını incelediğimizde ‘’AŞKINIZI FAY YAMANER İLE KUTLAYIN’’ diyoruz. FAY YAMANER 14 Burda AVM ve İzzet Baysal Caddesi mağazalarında aynı fiyat politikasıyla hediye denilince ilk tercih olmaya devam ediyor.

 

Etiketler: