Bolu Haber, Gazete ve Firma Rehberi

Bolu ile ilgili internette aradığınız tüm soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitesi.

EVİNDE ÖLÜ BULUNDU

EVİNDE ÖLÜ BULUNDU
Bolu’da hemen hemen herkes onu tanırdı. Yaşadığı acı dolu hayat sonrası alkolik olan, defalarca kez tedavi görmesine rağmen bu illetten kurtulamayan Sait Bolat (40) evinde ölü olarak bulundu.

Bolu Gazetesi İmtiyaz Sahibi Caner Güngör’ün haberi…

Sait Bolat Bolu’da çok sevilen bir isimdi. Abisi Suat Bolat’ı yaklaşık 20 yıl önce bir trafik kazasında kaybetti. Abisinin acı kaybına alışamamışken annesini de kaybeden Sait Bolat iyice bunalıma girerek teselliyi alkolde aramaya başladı.

Aşırı derecede alkole bağlanan Sait Bolat babasını da kaybedince hayatta yapayalnız kaldı. Ankara’da yaşayan ablası dışında kimsesi kalmayan Sait Bolat alkolü her geçen gün arttırdı.

Bolu’da arkadaşları defalarca kez Sait’i alkol tedavisi için Amatem’e gönderdi. Tedavilerden sonra bir müddet alkolü bırakan Sait Bolat her seferinde alkole yeniden başladı.

Sait Bolat’la ilgili acı haber bu gün sabah saatlerinde geldi. Bahçelievler’de yalnız yaşadığı evinden 3 gün boyunca ses gelmeyince komşuları şüphelendi ve polise haber verdi. Polis eve girdiğinde korkunç manzara ile karşılaştı. Sait Bolat henüz 40 yaşındayken alkol komasına girerek hayatını kaybettiği öğrenildi.

Sait Bolat acılarla dolu ömrünü evde tek başına girdiği alkol koması sonrası hayatını kaybederek tamamladı. Sait Bolat yarın Ankara’da toprağa verilecek.

Etiketler: